Депутат Харківської обласної ради Олександр Ткаченко взяв участь у заходах з нагоди презентації чотирьох міні-проектів, реалізованих у рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє».

У 2018 році установами освіти Холодногірського району м. Харкова на конкурс були представлені 11 міні-проектів, чотири з яких отримали можливість бути реалізованими у цьому році:

- міні-проект «Подаруй щастя почути звуки навколишнього світу» Спеціальної вечірньої загальноосвітньої школи для глухих і слабочуючих №23. Мета: проведення капітального ремонту кабінету слухової роботи. Загальна сума фінансування склала 184,767 тис. грн;

- міні-проект «Педагогіка Монтессорі - освіта для життя» Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №62, що передбачав обладнання приміщень для занять по даній системі. Загальна сума фінансування склала 261,347 тис. грн;

- міні-проект «Спорт у садочку и родині - діти Харкова щасливі» Дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №142, а саме - обладнання спортивного майданчика. Загальна сума фінансування склала 252,219 тис. грн;

- міні-проект «Відпочиваючи навчаємося. Інноваційні зміни» Харківської загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів №69. Мета: обладнання кімнати розвантаження. Загальна сума фінансування склала 246,964 тис. грн.

Ініціативу навчальних закладів підтримав Благодійний фонд «Успіх в єдності» Олександра Ткаченка, який і допоміг з обов'язковим 5% співфінансуванням проектів.

Реалізація даних проектів - це позитивний досвід об'єднання ресурсів органів місцевого самоврядування, а саме Харківської обласної та Харківської міської рад, і приватного партнерства, а також плідної співпраці та підтримки ініціатив органів самоорганізації населення, в даному випадку батьківських об'єднань установ освіти Холодногірського району, у рішенні соціально-економічних і культурно-освітніх питань місцевого значення.

 

Обласний конкурс міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» проводиться в Харківській області з 2011 року.

Мета Конкурсу - сприяння територіальним громадам на території Харківської області в комплексному вирішенні місцевих проблем соціально-економічного та культурно-освітнього характеру.

IMG_4686
IMG_4498
IMG_4529
IMG_4539
IMG_4434
IMG_4592
IMG_4654
IMG_4733
IMG_4771
IMG_4844
IMG_4944
IMG_4964
IMG_4975

 


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я