23 листопада 2018 року депутат Харківської обласної ради, заступник голови постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та природокористування Олег Супрун взяв участь в урочистому   відкриті міні-проекту, реалізованого в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» в селі Пільна Вовчанського району.

Реалізація міні-проекту «Вийду на вулицю-гляну на село! Ліхтарі горять і всім весело!» дала можливість забезпечити надійне функціонування освітлення вулично-шляхової мережі на території села Пільна, а також підвищити рівень благоустрою та створити умови для повноцінного і безпечного життя, праці і відпочинку мешканців, підвищення добробуту населення, зниження рівня аварійності на дорогах та попередження правопорушень.

Бюджет міні-проекту склав  238,6 тис. грн., з них, кошти обласного бюджету - 108,1 тис. грн., кошти сільського бюджету – 119,7 тис. грн., кошти конкурсанта – 10,8 тис. грн.

Олег Супрун також вручив сертифікат ініціативній групі, що свідчить про успішну реалізацію міні-проекту, логотипи обласного конкурсу та побажав не стояти осторонь від проблем села, проявляти ініціативу, перемагати та втілювати в життя важливі проекти для розбудови громад.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я