У центрі дитячої та юнацької творчості відбулося засідання Печенізької районної асоціації старшокласників «Лідери ХХІ століття» за темою «Лідерство – запорука успіху». У роботі форуму лідерів учнівського самоврядування Печенізького району взяли участь старшокласники – члени асоціації, голова районної ради Лариса Ярова, директор центру Леся Кохан, педагогічні працівники закладів освіти району.

Члени асоціації зібралися з метою заслуховування звіту лідерів учнівського самоврядування про проведену роботу за 2017/2018 навчальних років, а також планування роботи на наступний рік та обрання голови Печенізької районної асоціації старшокласників «Лідери ХХІ століття».

Звертаючись до активних старшокласників Печеніжчини, голова районної ради підкреслила: «Кожен з вас є лідером серед своїх однокласників, друзів, у своєму навчальному закладі. Я це відчула, спілкуючись з вами. Нам цікаво працювати разом. Бажаю вам у своєму житті розвинути лідерські якості, аби це допомогло кожному з вас визначитися з майбутньою професією та взагалі справою свого життя. Зичу, аби ви стали успішними людьми, й вірю, що це буде саме так!».

Учасники засідання підвели підсумки роботи у минулому навчальному році, заслухавши звіти про проведену роботу шкільних учнівських рад «Скарби серця» Артемівського НВК «ДНЗ – ЗОШ І-ІІІ», «Юність» Новобурлуцького НВК, «Вільна Незалежна асоціація школярів» КЗ «Мартівський ліцей», «Нове покоління» КЗ «Печенізький ліцей ім. Г. Семирадського».

Учнівські самоврядці затвердили план роботи на 2018/2019 навчальний рік, таємним голосуванням обрали голову Печенізької районної асоціації старшокласників «Лідери ХХІ століття», ним став Артем Старіков.

Спілкуючись за круглим столом, учасники засідання разом з Ларисою Яровою визначили пріоритети, з якими необхідно звернутися до місцевих рад району з пропозиціями щодо уваги до окремих питань розвитку громад, серед яких необхідність будівництва баскетбольного майданчика в селі Артемівка, мобілізація ресурсів для очищення довкілля, ремонт пришкільних територій, інше.

Лідери-старшокласники Печеніжчини склали та підписали листа, адресованого першим особам області зі словами вдячності за теплий прийом у Будинку рад, який відбувся 25 жовтня цього року.

Голова районної ради Лариса Ярова запросила лідерів учнівського самоврядування до спільного відзначення Дня місцевого самоврядування у Печенізькому районі.

DSCN4108
DSCN4089
DSCN4084
DSCN4198
DSCN4092
DSCN4170
DSCN4292
DSCN4557
DSCN4566

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я