Днями Борщівська територіальна громада відсвяткувала 346-річницю від дня заснування села Борщова. В святкових заходах взяв участь депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров.

Відсвяткувати День рідного села зійшлися майже всі жителі та гості Борщівської громади. Урочисті заходи відбулися у приміщенні Борщівського сільського клубу.

У своєму виступі Олександр Гусаров зичив громаді подальшого розвитку та примноження здобутків, рясних врожаїв та добробуту, а також побажав продовження кращих традицій села, адже саме такі свята об’єднують людей, дають надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості. Під час офіційної частини були нагороджені цінними подарунками почесні мешканці села.

Продовжились святкування концертно-розважальною програмою за участю місцевих артистів та запрошених гостей. Родзинкою свята був розіграш призів у безпрограшній лотереї. Всі бажаючі мали можливість придбати лотерейні квитки та виграти призи. Кульмінаційним моментом лотереї був розіграш суперпризів – трьох велосипедів, які традиційно надав депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров.

Впродовж свята мешканці села мали змогу поспілкуватися один з одним, відпочити та весело провести час. Для дітей були організовані різні конкурси та розваги, діяли атракціони на надувній гірці. Завершилося свято дискотекою для молоді.

DSCN6937
DSCN6945
DSCN7033
DSCN7129
DSCN7069
DSCN7028
DSCN6902
DSCN6993
DSCN6960
DSCN7090
DSCN7015
DSCN7097
DSCN7029
DSCN6879
DSCN7138

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я