14 вересня відбулося урочисте відкриття міні-проекту «Автобуса чекаю – селом любуюсь і від радощів співаю!», реалізованого в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». В заході взяв участь депутат Харківської обласної ради Олег Супрун.

Пріоритетним для Пільнянської громади в цьому році стало забезпечення комфортних умов для проживання населення та покращення благоустрою населених пунктів.

Переможцям депутат Харківської обласної ради Олег Супрун вручив сертифікат, що свідчать про успішну реалізацію міні-проекту обласного конкурсу та побажав і в подальшому проявляти ініціативу задля розбудови рідної громади.

В рамках міні-проекту «Автобуса чекаю – селом любуюсь і від радощів співаю!» в селах Пільна та Українське облаштовано 7 майданчиків для роздільного збирання ТПВ; придбані контейнери для ПЕТ – 7 шт, для скла – 4 шт, для збору ТПВ – 14 шт. Встановлені 3 нові зупинки та 2 відремонтовано. Придбані та встановлені адресні таблички для вулиць в кількості 11 шт; 2 банери з назвою села.

На втілення міні-проекту витрачено 244,098 тис грн, з них кошти обласного бюджету склали 121,209 тис грн, кошти сільської ради – 110,768 тис грн, кошти конкурсанта – 12,121 тис грн.

DSCN1842
DSCN1846
DSCN1837

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я