14 вересня відбулося урочисте відкриття міні-проекту «Автобуса чекаю – селом любуюсь і від радощів співаю!», реалізованого в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». В заході взяв участь депутат Харківської обласної ради Олег Супрун.

Пріоритетним для Пільнянської громади в цьому році стало забезпечення комфортних умов для проживання населення та покращення благоустрою населених пунктів.

Переможцям депутат Харківської обласної ради Олег Супрун вручив сертифікат, що свідчать про успішну реалізацію міні-проекту обласного конкурсу та побажав і в подальшому проявляти ініціативу задля розбудови рідної громади.

В рамках міні-проекту «Автобуса чекаю – селом любуюсь і від радощів співаю!» в селах Пільна та Українське облаштовано 7 майданчиків для роздільного збирання ТПВ; придбані контейнери для ПЕТ – 7 шт, для скла – 4 шт, для збору ТПВ – 14 шт. Встановлені 3 нові зупинки та 2 відремонтовано. Придбані та встановлені адресні таблички для вулиць в кількості 11 шт; 2 банери з назвою села.

На втілення міні-проекту витрачено 244,098 тис грн, з них кошти обласного бюджету склали 121,209 тис грн, кошти сільської ради – 110,768 тис грн, кошти конкурсанта – 12,121 тис грн.

DSCN1842
DSCN1846
DSCN1837

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП