8 травня 2018 року в День пам’яті та примирення голова  Печенізької районної ради Лариса Ярова відвідала ветеранів та учасників бойових дій, які проживають на території Печенізького району.

Лариса Ярова побувала на гостині у 8 ветеранів, привітала їх зі святом, побажала довгих років життя, вручила продуктові набори до святкового столу та запросила на урочистості до Дня Перемоги.

Цього передсвяткового дня вітання приймали Байбак Степан Йосипович, Чудик Василь Борисович, Коваль Микола Прокопійович, Шкарупета Григорій Савелійович, Кривошей Василь Іванович, Лапко Олексій Сергійович, Варивода Ганна Михайлівна, Швець Віра Тихонівна.

Під час спілкування з ветеранами Лариса Володимирівна цікавилася їх умовами проживання, проблемами та потребами.

Впродовж зустрічі ветерани ділилися спогадами про роки війни, про свою трудову діяльність, згадували нелегкі воєнні шляхи та своїх бойових друзів. А також щиро дякували за увагу і турботу, за те, що їх пам’ятають і відвідують.

9 травня в Печенізькому районі відбулися урочисті заходи, присвячені Дню Перемоги у Другій Світовій війні.

У заходах взяли участь голова Печенізької районної ради Лариса Ярова, представники інших органів влади, ветерани та учасники бойових дій, голови сільських та селищної рад, ветеранські організації, колективи установ, організацій та підприємств району, школярі та громадськість.

Традиційно заходи розпочалися з мотопробігу по населеним пунктам району. Старт мотопробігу відбувся в Печенігах. Колона з прапорами України слідувала по маршруту Мартове - Артемівка - Новий Бурлук -Приморське.

Учасники мотопробігу відвідали Братські могили, де поховані Воїни-визволителі та взяли участь у мітингах, які проходили в кожному населеному пункті району.

Завершився мотопробіг біля пам’ятника воїнам-визволителям в селищі Печеніги, де відбувся мітинг на честь свята Дня Перемоги.

Виступаючи з вітальним словом, Лариса Ярова зазначила: "День Перемоги - це та хвилююча й урочиста дата, яка дає нам можливість не забувати роки всенародного подвигу, і з покоління в покоління передавати пам’ять про наших героїв. Ми завжди будемо в боргу перед тими, хто ціною власного життя подарував нам перемогу".

Потім відбулася церемонія висипання з капсули священної землі, привезеної учасниками мотопробігу із братських могил населених пунктів району.

З молитвою про загиблих і померлих захисників України, а також за мир в Україні настоятель Свято-Преображенського храму протоієрей Іоан відслужив панахиду.

Віддаючи данину пам’яті, всі присутні схилили голови в урочистій хвилині мовчання. До підніжжя пам’ятника лягли букети квітів та гірлянда слави.

По завершенню мітингу в районному Будинку культури відбувся святковий концерт. Опісля всіх бажаючих пригостили смачною польовою кашею, а на ветеранів чекали ще й «фронтові сто грам».

DSCN3585
DSCN2970
DSCN3068
DSCN3203
DSCN3220
DSCN3249
DSCN3440
DSCN3487
DSCN3518
DSCN3551
DSCN3678
DSCN3703
DSCN3729
DSCN3754
DSCN3821

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я