26 березня 2018 року в сесійній залі Печенізької районної ради відбувся семінар з питань здійснення регуляторної політики в органах місцевого самоврядування та органах виконавчої влади.

Семінар проведено за ініціативи голови районної ради Лариси Ярової, яка запросила працівників структурного підрозділу державної регуляторної служби в Харківській області та його керівника Олександра Колеснікова до Печенізького району, аби отримати від фахівців детальне роз'яснення щодо механізму реалізації законодавства України з питань регуляторної політики в органах місцевого самоврядування та органах виконавчої влади.

В заході взяли участь селищний та сільські голови місцевих рад Печеніжчини, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Олександр Колесніков ознайомив присутніх з основними положеннями Закону України «Про засади державної регулярної політики у сфері господарської діяльності», принципами регуляторної політики, визначеннями та ознаками регуляторних актів, основними процедурами та чітким алгоритмом здійснення регуляторної діяльності органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, проведенням аналізу регуляторного впливу та відстеження результативності регуляторних актів. Учасники семінару були ознайомлені з методикою підготовки аналізу регуляторного впливу та Тесту малого підприємництва, як складової частини такого аналізу. Окремо було акцентовано увагу на нових можливостях участі малого та середнього бізнесу у формуванні місцевого регуляторного середовища завдяки застосуванню оновленої методики проведення аналізу регуляторного впливу, складовою частиною якої є Тест малого підприємництва.

Всі учасники семінару отримали методичні рекомендації та роздатковий матеріал з цього питання, а також мали нагоду отримати кваліфіковані відповіді на запитання.

DSCN5662
DSCN5667
DSCN5671
DSCN5689
DSCN5699
DSCN5702
DSCN5708
DSCN5711
DSCN5732
DSCN5737
DSCN5746
DSCN5751
DSCN5768
DSCN5780
DSCN5781
DSCN5788
DSCN5803

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я