У місті Південне Харківського району депутат Харківської обласної ради, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту, культури і туризму Валерія Мураєва провела виїзний прийом громадян.

Люди прийшли до депутата з найрізноманітнішими питаннями: просили надати матеріальну допомогу, обладнати інфраструктуру, підтримати молоді таланти.

Спільні прийоми разом з народними депутатами, представниками місцевої виконавчої влади та органів самоврядування Валерія Мураєва проводить вже другий рік поспіль.

Як повідомила Валерія Мураєва, такий формат найбільш ефективний: «Коли люди звертаються зі своїми проблемами, часто виявляється, що на місцевому рівні їх вирішити неможливо. Іноді для цього необхідні відповідні законодавчі ініціативи, іноді потрібна допомога більш серйозного порядку. Тому, я вважаю, що така форма співпраці представників депутатського корпусу всіх рівнів і місцевої влади дозволяє оперативно приймати, якісні і правильні рішення, конструктивно співпрацювати для надання громадянам необхідної їм допомоги ».

Крім того, Валерія Мураєва зустрілися з дев'ятирічної Олександрою Дрожжиною, маленькою мешканкою Південного, яка вже 5 років займається вокалом. За цей час дівчинка встигла стати призером і переможцем багатьох місцевих та обласних конкурсів. Але найзаповітніша її мрія – потрапити на телевізійне шоу. Однак, щоб взяти участь в одному з найвідоміших талант-шоу України родині Дрожжиних потрібно заплатити чималий внесок, дістатися до Києва і цілий тиждень жити в столиці. Тепер, завдяки підтримці депутата, Олександра вже наприкінці квітня почне підкорювати столицю України.

Особисті прийоми громадян депутат Харківської обласної ради Валерія Мураєва проводить в окрузі регулярно. Крім того багато питань жителів Зміївського та Харківського районів Валерія Мураєва вирішує цілодобово в телефонному режимі.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я