24 лютого в спортивній залі Палацу культури імені В.І. Кошелєва селища Ківшарівка за сприяння Почесного громадянина Харківської області, народного депутата України, президента громадської спілки «Соціальний Рух Поваги» Віктора Остапчука та Куп’янської міської ради відбувся Перший відкритий турнір з настільного тенісу «Куп’янськ-2018».

У турнірі взяли участь 87 спортсменів (75 чоловіків та 12 жінок) з 17 міст та селищ України: Києва, Харкова, Полтави, Сум, Куп’янська, Лозової, Ізюма, Краснограда, Чугуєва, Вовчанська, Борової, Балаклії, Двурічної, Змійова, Краснокутська, В. Бурлука. Вік спортсменів –– від 16-ти і старші. Найстарший тенісист –– Микола Бондар зі Змійова, 1946 року народження, показав чудову гру і був нагороджений дипломом «За волю до перемоги».

«Родзинкою» змагань стала участь у турнірі найсильніших спортсменів України, зокрема, заслуженого майстра спорту, майстра спорту міжнародного класу, першої чемпіонки України, двічі чемпіонки Європи, учасниці Олімпійських ігор в Сеулі (6 місце) та Сіднеї Олени Ковтун, майстра спорту, чемпіона України, члена національної збірної Олександра Тужиліна та інших знаних гравців. Важливо, що бажання взяти участь у турнірі виявили представники Куп’янської громадської організації «Вікторія», яка об’єднує людей з особливими потребами. Вони змагалися між собою за звання переможця у номінації «Параспортсмени».

Турнір проходив у дружній, святковій атмосфері. Найбільш яскраві моменти гри в режимі он-лайн транслювалися на великих екранах, встановлених у спортивній залі.

У результаті напруженої боротьби призові місця вибороли:

Номінація «Ветерани»
1 місце Ісічко Анатолій, м. Чугуїв
2 місце Роговий Микола, м. Куп’янськ
3 місце Селезньов Віталій, м. Харків

Номінація «Параспортсмени» (всі - м. Куп’янськ)
1 місце Мінаєв Андрій
2 місце Погребняк Юрій
3 місце Ситник Андрій

Номінація «Жінки»
1 місце Ковтун Олена, м. Харків
2 місце Дудченко Вікторія, м. Харків
3 місце Михайлова Юлія, м. Київ

Номінація «Чоловіки (аматори)»
1 місце Нестеренко Сергій, м. Полтава
2 місце Мустафаєв Костянтин, смт Борова
3 місце Пилипенко Сергій, м. Куп’янськ

Номінація «Чоловіки (професіонали)»
1 місце Тужилін Олександр, м. Суми
2 місце Тур Антон, м. Суми
3 місце Панюшкін Андрій, м. Харків

Четверте місце у номінації «Чоловіки (професіонали)» посів куп’янчанин Артур Горадзе, який взяв активну участь у підготовці до відкритого турніру «Куп’янськ-2018». За успішну гру Артур був нагороджений дипломом «За волю до перемоги».

У нашому турнірі взяли участь любителі настільного тенісу з різних областей України, різного віку, різної професійної майстерності та досвіду. Але всіх їх об’єднує любов до спорту та активного способу життя, –– зазначив народний депутат Віктор Остапчук.

Віктор Миколайович пообіцяв, що відкритий турнір з настільного тенісу стане традиційним, та подякував всім, хто допомагав організувати цьогорічні змагання, зокрема, заступникам Куп’янського міського голови, Управлінню культури, молоді та спорту Куп’янської міської ради, депутату Харківської обласної ради В’ячеславу Чигрінову.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я