Урочисте відкриття сільського клубу стало  подією для мешканців П’ятницького.

Оскільки стара будівля перебувала в аварійному стані, питання ремонту та оновлення приміщення культурного осередку вирішували всім загалом: за участі Печенізької селищної ради, Печенізької районної ради, районної державної адміністрації, спонсорів, депутатського корпусу різних рівнів. Ремонт закладу здійснили разом, аби в новому, 2018 році, першими його відвідувачами стали Дід Мороз та Снігуронька разом із п’ятницькою дітворою та всіма мешканцями села.

Вітаючи громаду п’ятничан в оновленому приміщенні із Новоріччям та Різдвом Хриством, голова районної ради Лариса Ярова відзначила, що ремонт закладу культури дасть можливість  сільчанам відновлювати і зберігати народні традиції, залучати до цього процесу молодь, а також просто й по-родинному збиратися, аби разом цікаво провести час.  

Голова райради побажала, щоб новий рік став для кожного часом благополуччя, миру і згоди, а вогник мудрості і доброти, щедрості і доброчинності жив та палав у кожному серці.

Цього новорічного та передріздвяного вечора центр дитячої та юнацької творчості району підготував для дітлахів концертно-розважальну програму, а керівники району та селищної ради потурбувалися, щоб кожна дитина отримала солодкі подарунки. Депутатом обласної ради Олександром Гусаровим був вручений чудовий подарунок – ноутбук для сільської бібліотеки.

Довідково:

Село П’ятницьке Печенізького району є одним із чотирьох населених пунктів Печенізької територіальної громади. В селі проживають 240 мешканців.

Будівля П’ятницького клубу та бібліотеки є центром культурного спілкування в селі. Тут проводяться бібліотечні заходи, розважальні програми,  зібрання мешканців села, виїзні прийоми громадян, заняття гуртка,  спілкування за чашкою чаю, інші сільські зустрічі та заходи. 

DSCN7047
DSCN7101
DSCN7105(1)
DSCN7054
DSCN7134
DSCN7077

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я