Депутат Харківської обласної ради Валерія Мураєва і голова Зміївської районної ради Тетяна Тимофєєва привітали з Днем енергетика працівників Зміївської ТЕС у селищі Слобожанському.

Професійне свято енергетиків відзначався одночасно з 57-річчям Зміївської ТЕС, яка забезпечує електроенергією об'єкти Харківської, Сумської та Полтавської областей. Саме завдяки роботі 2400 осіб, що працюють на підприємстві, ці регіони забезпечені світлом і теплом у всіх сферах життєдіяльності: промисловості, освіті, медицині, сільському господарстві та ін. Валерія Мураєва висловила подяку енергетикам, нагородила грамотами кращих працівників підприємства і подарувала підприємству новий комп'ютер.

"Це великий професійне свято і хочеться побажати людям, від яких ми енергетично залежні, нашим дорогим енергетикам світу в сім'ї, благополуччя і тепла", - сказала Валерія Олегівна. - "Хочеться, щоб у них було менше викликів, які, на жаль, дарує сьогоднішній день, щоб всі вони працювали не в авральному, а штатному режимі, щоб дома їх очікував добрий вечір, а ранок було радісним. Щоб вони отримували гідну плату за свою роботу. Також хочеться сказати всім величезне спасибі за те, що в будинках у нас тепло, затишно, радісно і світло".

У палаці культури для працівників енергетичної галузі відбувся великий концерт місцевих колективів художньої самодіяльності, який для енергетиків і жителів селища Слобожанського завершився яскравим феєрверком - подарунком від народного депутата України Євгена Мураєва.
Image18
Image1
Image2
Image3
Image4
Image5
Image6
Image8
Image9
Image10
Image13
Image15
Image17
Image19
Image20
Image16
Image22
Image25

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я