Голова Печенізької районної ради Лариса Ярова привітала з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим дітей, що перебувають під опікою та піклуванням, а також малечу, чиї батьки брали участь у антитерористичній операції на сході України.

У Печенізькому районі проживають 19 дітей, які знайшли свої родини, що піклуються про них, 27 дітей проживають в сім’ях, чиї батьки захищали Україну у зоні бойових дій.  Святкова зустріч з дітлахами відбулася біля новорічної ялинки в актовому залі районної ради. До дітей з піснями та новорічними побажаннями завітали Снігуронька та різдвяні ангели – охоронці родини.

Вітаючи дітвору від імені керівництва Харківської обласної ради, Харківської обласної державної адміністрації, депутатського корпусу районної ради, голова районної ради Лариса Ярова  підкреслила, що новорічні й різдвяні свята - найулюбленіші, бо вони дарують надію на світле і щасливе життя. І дорослі в своїх дітях хочуть бачити здійснення своїх мрій і сподівань. - Ми хочемо, щоб ви росли здоровими та радісними, прославляли свої родини, рідний край і нашу Україну. Ви ростете так швидко, але завжди будете для своїх рідних улюбленими малюками! Нехай збудуться всі ваші мрії і нехай жодна печаль або тривога не сміють до вас наближатися! Любові, родинного затишку, миру на нашій українській землі та Божого благословення! З Новим Роком та Різдвом Христовим! – з такими щирими словами вітання звернулася голова районної ради до маленьких гостей. Всім запрошеним також були вручені солодкі подарунки.

27.12.17 (22)
27.12.17 (23)
27.12.17 (5)
27.12.17 (9)
27.12.17 (10)
27.12.17 (12)
27.12.17 (13)
27.12.17 (16)
27.12.17 (20)

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я