Сьогодні з нагоди Дня Святого Миколая депутати Харківської обласної ради Вячеслав Чигрінов та Геннадій Мацегора взяли участь у дитячих святкових заходах, які пройшли в селищі Ківшарівка.

Зокрема, у Палаці культури ім. В.І. Кошелєва відбувся благодійний музичний спектакль «Хочу місяць». До речі, Палац настільки барвисто й креативно оформлений, що його гості потрапляють під дію магії чарівництва й казки, тільки-но переступивши поріг. Цю магію повною мірою відчули більше тисячі юних жителів Куп'янщини, у тому числі вихованці Куп'янської спеціалізованої школи-інтернату Харківської обласної ради, діти-сироти, діти з сімей чорнобильців, воїнів АТО та інших соціальних категорій, які приїхали на свято на запрошення народного депутата України Віктора Остапчука.

Перед початком чудового спектаклю, поставленого силами творчих колективів, кожен з юних глядачів отримав солодкі подарунки-«миколайчики».

«Святому Миколаю важко привітати всіх-всіх дітей і нікого не забути, - сказав Вячеслав Чигрінов, - сприяємо йому в цьому. А взагалі дарувати подарунки ще приємніше, ніж їх отримувати, адже подаровані радість і щастя повертаються сторицею».

Як відмітив Вячеслав Чигрінов, благодійні вистави в Палаці культури ім. В.І. Кошелєва в День Святого Миколая, що проводяться за сприяння Віктора Остапчука та Куп’янської міської влади, стали традицією. Крім того, напередодні свята маленькі ковшаряни вже звикли отримувати й інші подарунки: ігрові майданчики, фітнес-станції тощо. 

Вже сьогодні розробляються плани яскравих проектів для дітей на наступний рік.

 

 

 


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я