Депутат Харківської обласної ради, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту, культури і туризму Валерія Мураєва взяла участь у вшануванні волонтерів обласної ветеранської організації, яке відбулося напередодні Всесвітнього Дня волонтерів в Харкові.

Харківська обласна організація ветеранів України, створена 30 років тому, об'єднала в своїх лавах ветеранів усіх категорій і за короткий час стала одним з наймасовіших громадських об'єднань в області. Завдяки своїй активній роботі організація завоювала великий авторитет і вплив у суспільстві. Серед харківських ветеранів дуже багато волонтерів, які допомагають одиноким і хворим людям похилого віку, ветеранам і дітям Другої світової війни, пенсіонерам, переселенцям і українським військовим. Тисячі людей поважного віку щодня займаються благодійністю на Харківщині.

«Заслуга цих людей полягає в тому, що їх внутрішній та душевний зміст - надати допомогу людям, які опинилися в біді безкорисливо, - говорить голова Харківської обласної організації ветеранів України Анатолій Хіневич. - Протягом 20 років наші волонтери займаються цим постійно».

Валерія Мураєва, яка вже багато років підтримує ветеранську організацію, нагородила найактивніших з них.

 «Перебуваючи тут, дивлячись на цих людей, на їх відкриті обличчя і розуміючи, як складно їм дається то, що вони роблять, я розумію, що саме вони - уособлення цих слів: «волонтер», «активіст». Завдяки їм, ми зберігаємо віру в те, що людське начало, добро, розуміння, взаємовиручка - це ще актуальні поняття ».

Вдячні ветерани і запевнили, що на досягнутому зупинятися не збираються, а на наступний рік планується ще більше благодійних проектів.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я