На початку 90-х років минулого століття в Україні активно почали утворюватись фермерські господарства. Печенізький район не став виключенням, а одним із першопрохідців у фермерстві району стало господарство з життєстверджуючою назвою «Фортуна».

Двадцять п’ять років це господарство працює на свій авторитет повсякденною копіткою працею, розширенням масштабів своєї діяльності, досягненням високих результатів, а найголовніше - турботою про благополуччя людей, як працюючих у фермерському господарстві, так і тих, що живуть в рідному селі і в Печенізькому районі.

Сьогодні «Фортуна» - одне із ведучих господарств району, яке йде в ногу із часом. Тут до уваги береться досвід, розрахунок, нові технології та, найголовніше, інтуїція. Керує «Фортуною» Олександр Герман разом з дружиною Оленою. Декілька скликань авторитетний керівник обирається депутатом районної ради.

Вітаючи керівника та колектив фермерського господарства з чвертьвіковим ювілеєм, голова районної ради Лариса Ярова підкреслила, що багато уваги Олександр Герман завжди приділяв і приділяє підтримці соціальної сфери: шкіл, дитсадків, інших соціально важливих об’єктів, є порозуміння з сільською радою, районними структурами. А це говорить про чуйність, людяність, упевненість, силу духу, любов до свого ремесла, величезну тягу до землі, любов до малої батьківщини.

Від імені депутатського корпусу районної ради  звучали побажання, аби й надалі плідна депутатська та фермерська праця, завдяки якій багато речей знаходять в житті свій сенс та константи, була щедрою на життєдайні плоди, повагу та любов. 

 


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я