Напередодні Дня Захисника України у відновленому Печенізькому військовому комісаріаті відбулася зустріч колективу райвійськкомату з керівництвом району та активними і соціально відповідальними підприємцями, фермерами району

Для розміщення та функціонування Печенізького районного військового комісаріату, який до цього здійснював свою діяльність на базі Чугуївського військкомату, у квітні рішенням Печенізької районної ради надано дозвіл на передачу в оренду майна спільної власності  територіальних громад Печенізького району.  За півроку спільними зусиллями у будівлі здійснено ремонт, і наразі райвійськкомат має можливість повністю виконувати свої функції у відновленій будівлі. Районний військовий комісар, підполковник Олександр Коров’яковський ознайомив присутніх з умовами праці колективу комісаріату. Всім причетним до створення належних умов для роботи колективу військкомату  районний військовий комісар висловив подяку.

Голова районної ради Лариса Ярова від імені депутатського корпусу районної ради привітала всіх присутніх з Днем Захисника України, відзначивши, що перед колективом районного військкомату стоять дуже важливі завдання щодо участі району в забезпеченні обороноздатності й захисту України. Лариса Ярова подякувала  тим, хто обрав нелегкий життєвий шлях – захищати свою державу та її громадян, хто пройшов школу мужності, доблесті і честі а також тих, хто тільки готується виконувати свій військовий обов’язок, побажавши, щоб на українській землі та у кожній оселі був мир, любов і добро.

Заступник військового комісара Харківського обласного військкомату, підполковник Андрій Семенович та районний комісар Олександр Коров’яковський за активне сприяння у розміщенні, проведенні ремонтних робіт, облаштуванню та стале функціонування Печенізького районного військового комісаріату вручили Ларисі Яровій відзнаку «За заслуги» 1 ступеня. Грамотою військового комісара Харківського обласного військового комісаріату також відзначено низку підприємців району.

12.10.17 (1)
12.10.17 (9)
12.10.17 (10)
12.10.17 (13)
12.10.17 (14)
12.10.17 (16)
12.10.17 (17)
12.10.17 (18)
12.10.17 (20)

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я