Напередодні Дня людей похилого віку у Харкові і Зміївському районі пройшли заходи, приурочені до цього свята. Пенсіонерів, ветеранів війни та праці нагородили грамотами та подарунками. Зі щирими словами подяки до присутніх звернулася депутат Харківської обласної ради Валерія Мураєва. До Дня людей похилого віку листами подяки та фінансовою допомогою Валерія Олегівна нагородила переможців конкурсу на кращу ветеранську організацію.

«На долю наших ветеранів випала величезну кількість випробувань і вони, без перебільшення, золотий фонд - люди, які на своїх плечах винесли чимало бід і нещасть, але, попри усе, підняли цю країну, дали нам світле майбутнє, яке, на жаль , зараз ми не так бережемо, як хотілося б. - сказала Валерія Олегівна. – Цього дня хочеться процитувати одну з наших дорогих ветеранів, яка сказала:

"Це день людини похилого віку, але ветерани ні перед ким не схиляються. Тому це день людини Поважного віку". Від щирого серця мені хочеться побажати їм поваги від країни, якої вони дійсно заслуговують, довгих років життя - тому що, поки вони є, а нам є, у кого навчатися і на кого рівнятися, ми цінуємо і поважаємо людей, які дійсно зробили подвиг всією своєю життєвою дорогою».

На Харківщині 505 000 чоловік поважного віку беруть активну участь у ветеранському русі. В області зараз діють 43 міських, районних і 1426 первинних ветеранських організацій, члени яких беруть активну участь в житті міст, селищ і підприємств. Багато з них отримали грамоти.

Анатолій Хіневич голова Харківської обласної організації ветеранів України зазначив: «Сьогодні тут зібралися люди, які свою працю присвятили розвитку нашої області і нашого міста, вони вклали в це свої знання, працю і здоров'я. Вони і сьогодні займають активну життєву позицію в питаннях соціального захисту ветеранів і ветеранського руху».

Святкові заходи за підтримки голови районної ради Тетяни Тимофєєвої та Валерії Мураєвої пройшли і в Зміївському районі, де за безсмертний подвиг подякували ветеранам Другої світової війни, нагородили активістів і відзначили рекордсменів - найстаріших людей району.

 


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я