Депутат Харківської обласної ради Валерія Мураєва напередодні Дня вчителя привітала співробітників сфери освіти. З подарунками та щирими словами подяки вона приїхала, щоб вітати педагогів не тільки Зміївського, але і Харківського районів.

«Зазвичай працівники сфери освіти піклуються про те, щоб оцінювати, готувати, випускати і нагороджувати, а ось День вчителя - це якраз той день, коли у нас є можливість порадіти за наших вчителів, нагородити їх, виділити кращих, сказати їм теплі слова і приділити їм ту увагу, яку вони, безсумнівно, заслуговують, - зазначила Валерія Олегівна. – Звісно, хочеться побажати їм витримки, гарного ставлення з боку держави і вкотре наголосити: Ми завжди на вашому боці. Ми будемо відстоювали інтереси наших педагогів, ми завжди боролися за те, щоб наші школи були найкращими, і продовжимо це робити.

Лише на території Зміївського району працюють 26 шкіл, 13 дитячих садків та два позашкільних навчальних заклади. Близько півсотні вчителів були нагороджені нагрудними знаками "Відмінник освіти", грамотами та листами подяки. Свої нагороди і подарунки зміївські педагоги отримали за сумлінну щоденну працю і хорошу підготовку учнів, які, як правило, посідають призові місця на обласних і всеукраїнських олімпіадах і в спортивних змаганнях.

«Крім того, що ми підводимо певні підсумки в День учителя, у нас традиційно нагороджуються працівники освіти і до Дня міста, і до Дня району та до інших свят. Ми ніколи не забуваємо вчителів, тому що розуміємо, що освіта - це флагман району, - підкреслила голова Зміївської районної ради Тетяна Тимофєєва. - Ми серйозно підтримуємо сферу освіти, тому що розуміємо, що умови повинні бути нормальними і для роботи педагогів, і для навчання дітей. Тому матеріально-технічна база наших шкіл постійно поліпшується: купуються комп'ютери, ремонтуються дахи, працює опалення».


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я