З ініціативи депутата Харківської обласної ради Валерії Мураєва і голови Зміївської районної ради Тетяни Тимофєєвої за підтримки районної організації ветеранів продовжують свою роботу виїзні семінари «Правовой всеобуч населения» за участю представників управлінь соціального захисту населення та Пенсійного фонду.

Метою семінарів, які проводять фахівці профільних управлінь, є роз'яснення правових аспектів, що хвилюють жителів району, і вироблення рекомендацій щодо необхідних дій, які може зробити людина для захисту своїх прав.

Такі семінари вже відбулись у Нижньобишкинському, Лиманському і Задонецькому сільських радах Зміївського району.

В роботі семінару взяли участь фахівець Пенсійного фонду, головний спеціаліст відділу з призначення субсидій, заступник директора комунального підприємства ЦПМСП, а також в.о. начальника Бюро правової допомоги.

Як і під час перших семінарів, що пройшли в Геніївці, Шелудьківці і Скрипаях, жителів Лиману, Задонецького і Черкаського Бишкину особливо цікавлять питання перерахунку пенсій, переоформлення субсидій. Також багато питань було задано в зв'язку з неможливістю оформити земельний пай працівникам соцсфери.

Спільними для сіл Лиману і Задонецької є недоукомлектованность медичними кадрами. В Лимані немає дитячого лікаря, а в Задонецькому лікаря в амбулаторії немає вже більше 2,5 років. Загальною проблемою є недоступність ліків за пільговими цінами - в більшості аптек їх просто немає.

Хвилюються жителі Лиману і за долю будівництва нової амбулаторії. Роботи тут зараз ведуться за кошти які виділив бюджет сільської ради (3 200 000 долл), але для їх продовження необхідне своєчасне надходження коштів обласного бюджету.

Фахівці детально ознайомили жителів сіл із змінами, які внесені або будуть вноситися до законів, у разі прийняття Верховною Радою пенсійної реформи, розповіли про змінених нормах споживання енергоносіїв для одержувачів субсидій. Також співробітники Пенсійного фонду, уравленія праці та соціального захисту, Бюро правової допомоги та Центру ПМСД надали індивідуальні консультації жителів сіл, призначили прийоми громадян, які нуждаються додаткових консультацій.

На завершення кожної зустрічі для учасників семінару відбулись невеликі концерти.

1(1)
12
3 (2)
2(1)
15 (2)

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я