Історія села Новокомсомольське, яке нині йменується Приморським, бере початок від років будівництва Печенізького водосховища. Тоді, у 60-х роках двадцятого століття й почали тут гуртуватися сільчани, будуючи свої садиби й домоволодіння.

Наразі село Приморське є наймолодшим серед інших населених пунктів Печенізького району, й ця його молода й енергійна вдача проявляється в усьому: у роботі та в відпочинку. Приморське є одним із чотирьох населених пунктів Печенізької територіальної громади.

Провести спільне свято села допомогла районна рада в особі голови Лариси Ярової та депутатів Андрія Шидича й Миколи Аграмакова разом із селищним головою Юрієм Мариненком, районною державною адміністрацією, відділом культури і туризму, депутатським корпусом різних рівнів. 

Вітаючи сільчан зі святом, Лариса Ярова зазначила, що цього дня в Україні відзначається День фізичної культури та спорту, а також Міжнародний день краси, то й побажала чоловічому населенню села залишатися завжди спортивним та підтягнутим, а жінкам зберегти жіночу красу. Голова районної ради передала вітання Приморському від депутатського корпусу та зичила всій громаді та кожній родині здоров’я й благополуччя. Концертно-розважальна програма, футбольний матч, дитячі розваги та атракціони, відзначення почесних мешканців громади, святковий стіл для сільчан, морозиво для дітвори, дискотека для молоді – лише невелика частина святкової програми. Цього суботнього дня довго над селом розливались музика, пісні, жарти і сміх. Працелюбні й талановиті приморчани відзначали День села. Невелике молоде, дружнє та згуртоване село Приморське вкладає свій талант і вміння в роботу та у відпочинок. А значить село живе, зростає.

11.09.17 (2)
11.09.17 (5)
11.09.17 (13)
11.09.17 (19)
11.09.17 (22)
11.09.17 (54)
11.09.17 (55)
11.09.17 (60)

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП