Депутат Харківської обласної ради, голова постійної комісії з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформації Олександр Гусаров провів особистий прийом громадян в Печенізькому районі.

На прийомі у Олександра Сергійовича побувало 9 громадян з смт Печеніги, с. Мартове, с. Приморське, с. Борщова та с. Новий Бурлук. Під час спілкування з депутатом мешканці району ділилися наболілими проблемами та просили про допомогу.

Більшість питань, порушених під час особистого прийому, стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування онкологічних захворювань, післяопераційну реабілітацію тощо. Також порушувались питання щодо відновлення діяльності організації Товариства Червоного Хреста України в Печенізькому районі, щодо функціонування відділу державної реєстрації актів цивільного стану в Печенізькому районі, щодо зариблення ставків та лісокористування. Батьки вихованців дитячо-юнацької спортивної школи просили у депутата допомоги у придбанні інвентарю та обладнання для секції боксу.

На всі порушені питання заявники отримали вичерпні відповіді та роз’яснення. Ряд питань, що потребують детальнішого вивчення, депутат взяв під особистий контроль.


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП