Нагородження відбулось 13 червня на пленарному засіданні сесії Печенізької районної ради. Школярі загальноосвітніх, позашкільних закладів району, переможці обласного етапу учнівських олімпіад і конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2016-2017 навчальному році, кращі спортсмени району та їх наставники були нагороджені Почесними грамотами та грошовими преміями. Урочисту церемонію нагородження провела голова районної ради Лариса Ярова.

Вітаючи юні печенізькі таланти, Лариса Ярова підкреслила: «Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами. А талант завжди родом з дитинства. Кажуть, що кожна людина народжується із зерном в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. У школах Печенізького району ми ростимо талановиту молодь, яка вплете у національний вінок цвіт свого таланту. Пам’ятайте мудрий вислів: «Ваша сила – віра в себе. Ваша свобода – відповідальність за власний розвиток. Ваші здібності – культура самотворення». Творіть себе, відкривайте нові горизонти знань, перемагайте!».

Спільним розпорядженням районної ради та райдержадміністрації були нагороджені:

-   Кормилець Валентина - учениця 11 класу Новобурлуцького навчально–виховного комплексу та вчитель Василенко Олена Дмитрівна, які відзначені за високий результат  у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання та екології.

- Кормілець Денис – учень 8 класу Артемівського навчально-виховного комплексу, та вчитель Коваленко Сергій Іванович відзначені за перемогу в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з трудового навчання.

- Маренич Андрій – учень 11 класу Новобурлуцького навчально–виховного комплексу та його наставник Горбань Віктор Васильович нагороджені за високі досягнення на  конкурсах різного рівня з географії.

- Учень 10 класу Артемівського навчально – виховного комплексу Старіков Олександр та його наставник Михайлев Олег Володимирович відзначені за високі результати в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України з історії

- Один з кращих гирьовиків–спортсменів району Стрекалов Богдан, вихованець відділення важкої атлетики дитячо-юнацької спортивної школи та його тренер Орлов Юрій Володимирович відзначені за високі результати на рівні області та м. Харкова.

- Щеголяєва Аліна – учениця 9 класу Артемівського навчально–виховного комплексу та вчитель-наставник Чугай Катерина Михайлівна нагороджені за перемогу в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України з української літератури.


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП