Напередодні Великодня Зміївський навчально-виховний комплекс відвідала депутат Харківської обласної ради, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту і туризму Валерія Мураєва

У ці передсвяткові дні для вихованців НВК Валерія Мураєва приготувала особливий сюрприз — майстер-клас з розпису великих гіпсових писанок, які малечі подарували благодійники. Кожен малюк отримав можливість проявити свою фантазію і вправлятися з пензлем і фарбами. Діти проявили максимум творчого натхнення, щоб перетворити гіпсові писанки на справжні твори мистецтва, що відобразили різноманіття кольорів наступаючої весни. Під кінець свята кожен вихованець НВК отримав у подарунок солодкі паски. 

«У чистий четвер ми не тільки за правилами розфарбовуємо яйця-писанки, але й роздаємо паски. У нас величезна кількість чудових традицій, але роздавати великодні паски дітям, мабуть, одна з найбільш прекрасних, — зазначила Валерія Мураєва. — Мені дуже хочеться напередодні світлого свята побажати всім, що б в їх життя панували такі ж яскраві, безпосередні та незабутні емоції. Адже найголовніша прикраса будь-якого свята — це дитяча посмішка, яка має осявати кожен український дім».

4
5
6
8
11
12
13
15
81

 


Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП