7 квітня голова постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту і туризму Валерія Мураєва провела особистий прийом громадян. З проханнями про допомогу і підтримку до неї звернулися дев'ять мешканців Зміївського району з с. Водяне, с. Водяхівка, м. Змієва, сел. Зідьки, сел. Слобожанський. Проблеми, які вони не можуть самостійно вирішити, стосувалися газопостачання, матеріальної допомоги на лікування, оздоровлення дітей, земельних та юридичних питань.

«Кожне звернення – це реальна біль, – каже Валерія Мураєва. – Так, наприклад, все більше людей приходить зі скаргами на діяльність підприємства «Харківгаз», на дію його окремих співробітників, на наше законодавче поле, яке дозволяє підприємству-монополісту в прямому сенсі слова знущатися над людьми. Обурення викликають у мешканців багатоквартирних будинків загальнобудинкові лічильники і пов'язаний із ними несправедливий розподіл оплати за спожитий газ. У той же час залишається неясною ситуація зі строками встановлення індивідуальних лічильників, вартість яких включена до тарифу на газ і вже стягується. Людей тривожить ситуація на ринку енергопостачання в цілому, яку можна вирішити тільки на рівні держави.

На жаль, у представників місцевого самоврядування немає можливості впливати на взаємини монополіста і споживачів. Нам терміново потрібна децентралізація, тільки не в тому урізаному вигляді, в якому нам її пропонують, а у повному обсязі, яка дасть повноваження регулювати ці питання на місцях. Сьогодні ж ми можемо допомогти лише в окремих випадках».

DSC_6293
DSC_6301
DSC_6308
DSC_6313
DSC_6318

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП