Керівництво району та міста, почесні гості вітали педагогічний загал Валківщини з професійним святом. З вітальними словами зі сцени «Іскри» до вчителів, вихователів, працівників бібліотек звернулися голова районної ради Юрій Яцина, депутат обласної ради Вікторія Казакова, міський голова Валерій Скрипніченко.

Концертну програму підготували для освітян аматорські колективи та солісти РНД «Іскра», Будинку дитячої та юнацької творчості, дитячі танцювально-хореографічні колективи.

Творчим дарунком для присутніх стала пісня «Україна» в майстерному виконанні голови районної ради Юрія Яцини. Для Юрія Дмитровича День вчителя – теж свято професійне, адже за фахом він педагог, свого часу переможець конкурсу професійної майстерності «Вчитель року».

Вітаючи присутніх з професійним святом, Вікторія Казакова презентувала новий освітній проект для вчителів району. Два десятки вчителів Валківщини матимуть змогу безкоштовно підвищити кваліфікацію та отримати нові знання та вміння завдяки нового медіапроекту.

Кращі представники професії за високу педагогічну майстерність, значні досягнення у навчанні та вихованні дітей, багаторічну відданість обраній справі отримали почесні відзнаки, Грамоти та Подяки Харківської обласної ради, Валківської районної ради, міського голови.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я