Відбулося пленарне засідання ХLVІ сесії Кегичівської районної ради VІ скликання. Розглянуто заплановані питання порядку денного.

Враховуючи пропозиції та зауваження депутатів, внесено зміни та доповнення до рішення районної ради від 23 січня 2015 року №380-VI «Про районний бюджет на 2015 рік» та додатків до нього (зі змінами).

Зокрема, надана субвенція сільськими, селищними радами на утримання установ освіти, культури, охорони здоров’я, центру соціальних служб для сім?ї, дітей та молоді в сумі 830,4 тис. грн.

Затверджено освітню субвенцію в сумі 898,8 тис. грн. та медичну субвенцію в сумі 392 тис. грн. на заробітну плату працівникам навчальних закладів та закладів охорони здоров?я району. Виділено додатково кошти з районного бюджету на загальну суму 1 713,7 тис. грн., в тому числі: на заробітну плату працівникам бюджетних установ районного бюджету в сумі 1 498,1 тис. грн.

Затверджено Програму створення матеріальних резервів для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх наслідків в Кегичівському районі на 2015-2019 роки.Внесено зміни до Програми зайнятості населення Кегичівського району на період до 2017 року, затвердженої рішенням районної ради від 03 лютого 2014 року № 309–VІ.

Розглянуті інші питання порядку денного за якими прийнято відповідні рішення.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я