Відбулася ХLV сесія Близнюківської районної ради.

Під час пленарного засідання депутати внесли зміни до районного бюджету на поточний рік. Зокрема, за рахунок інших субвенцій, які надійшли від сільських та селищної рад в міжсесійний період, збільшено доходи та видатки загального та спеціального фондів районного бюджету на загальну суму 1,2 млн.грн. 

Кошти спрямовані на утримання дошкільних навчальних закладів та сільських закладів культури, на оплату харчування школярів, придбання паливно-мастильних матеріалів для підвозу учнів та вчителів до школи та в зворотному напрямку, придбання запчастин для шкільних автобусів, а також на виплату стипендій Близнюківської районної ради обдарованим дітям району.

Крім того, кошти спрямовуються на оплату енергоносіїв та придбання медикаментів для районних та сільських медичних закладів.Врахувавши клопотання Лукашівської громади, депутати прийняли рішення щодо перейменування Лукашівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Близнюківської районної ради Харківської області, присвоївши їй ім’я Олега Чепеленка, вчителя інформатики та трудового навчання даної школи, який проходив службу в зоні АТО та в серпні цього року героїчно загинув під час виконання бойового завдання. Відтепер школа носитиме назву «Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Олега Чепеленка Близнюківської районної ради Харківської області».

На сесії прийнято низку рішень щодо передачі об’єктів та матеріальних цінностей до спільної власності територіальних громад сіл, селища Близнюківського району.

 


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я