Голова районної ради Михайло Бушев, його заступник  Вячеслав Желтобрюх взяли участь в урочистому відкритті реалізованого міні-проекту «Здорова екологія – здорові діти».

Зазначений проект ініціативної групи територіальної громади Малоданилівської селищної ради став одним з переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Загальна вартість проекту склала 250 тис. грн., 125 тис. грн. з яких – кошти, які були виділені на умовах співфінансування з  обласного бюджету.

У рамках  реалізації проекту у дошкільному навчальному закладі «Дзвіночок» було встановлено сучасну каналізаційну систему за словацькою технологією.

Нова каналізаційна система  заснована на принципі біологічної очистки стічних вод. В процесі певних біологічних реакцій відбувається розкладання шкідливих та забруднюючих речовин, у тому числі, залишків миючих засобів.

В результаті стічна рідина очищується до рівня, який дозволяє скидати очищену воду в грунт або водоймище без нанесення шкоди навколишньому середовищу та людині.

Голова районної ради Михайло Бушев подякував Малоданилівському селищному голові Анатолію Вєліканову та колективу селищної ради за відповідальну працю та небайдужість за долю громади.

Окремі слова вдячності керівник районної ради адресував  колективу ДНЗ «Дзвіночок» за сумлінну працю та чудові умови, які створені для перебування дітей у закладі та їх повноцінного виховання.

 «Спільними зусиллями місцевої громади, селищної ради, партнерів проекту, при підтримці обласної та районної ради все задумане було втілене у життя і тепер діти зможуть виховуватися і проводити час у найбільш комфортних та безпечних умовах. Щиро дякую всім за відповідальну роботу і небайдуже ставлення до долі громади», – сказав під час урочистого відкриття Михайло Бушев.

Перемога в обласному конкурсі стала підтвердженням ефективної взаємодії територіальної громади, органів місцевого самоврядування, представників підприємницьких структур і дієвим механізмом залучення позабюджетних коштів для фінансування розвитку територій.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я