27 серпня в Шелестівській сільській раді відбулися звітно-виборні збори Шелестівської первинної організації ветеранів України, на якій були присутні члени  ветеранської організації  та запрошені мешканці села. Для участі в роботі зборів було запрошено представників районних служб та організацій, які  розповіли присутнім про правильність оформлення субсидій, отримання пільг, переоформлення договорів по газопостачанню для населення.

Грамотами обласної ради ветеранів було нагороджено Олексія Білоуса, Михайла Кравченка та Володимира Гуртового за значний особистий вклад в розвиток територіальної громади села Шелестове та підтримку ветеранського руху. Для яких Шелестове – рідна домівка, де вони знають кожного односельця, завжди готові прийти на допомогу.

На зборах було заслухано звіт голови первинної організації ветеранів України, а потім одноголосно було обрано нового голову Шелестівської ветеранської організації,  яким стала Бородавська Валентина Миколаївна.

І на завершення зборів усіх присутніх пригощали чаєм та солодощами, а під час частування з великим задоволенням слухали  пісні у виконанні  хору «Шелестяни» під керівництвом Олександра Куриська.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я