Відзначаючи День Державного Прапора та День Незалежності, валківчани урочистою ходою пройшли містом від стадіону ДЮСШ «Спорт для всіх» до центральної площі міста Валки, тримаючи в руках жовто-блакитні прапори. На чолі колони кращі учні Валківського ліцею несли прапори України, Валківського району та міста Валки. 

На площі, де саме розпочалося дитяче свято, з державними святами валківчан вітали керівники району та міста – голова районної ради Юрій Яцина, голова райдержадміністрації Віктор Войтенко та Валківський міський голова Валерій Скрипніченко.

Вітаючи мешканців району з Днем Державного Прапора та 24-ю річницею з Дня проголошення Незалежності України, голова районної ради Юрій Яцина передав також теплі вітання валківчанам від народного депутата України Олександра Біловола, голови Харківської обласної ради Сергія Чернова та зачитав святкові вітання, що надійшли від братнього Сколівського району.

Хвилиною мовчання вшанували присутні світлу пам’ять Андрія Ольховського - валківчанина, героя, який торік загинув під Іловайськом.

В рамках святкування у Валках відбулися обласні змагання атлетів Харківщини, організовані Федерацією «Богатирських ігор» міста Харкова та Харківської області. Спонсором спортивного свята виступив Валківський молокозавод на чолі з директором Рамазаном Рамазановим. Голова районної ради Юрій Яцина вручив нагороди переможцям змагань - найсильнішим атлетам області.

Свято продовжилося концертною програмою за участі як досвідчених солістів та аматорських колективів РНД «Іскра» так і молодих талановитих артистів. Творчим вітанням голови районної ради стала пісня «Україна» у виконанні Юрія Дмитровича. 


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я