За участі голови Коломацької районної ради Оксани Усань відбулося засідання XXXVIII сесії VI скликання Коломацької селищної ради.

Голова Коломацької районної організації фізкультурно-спортивного товариства "Колос" прозвітував про виконання програми розвитку фізичної культури та спорту на селі за 2014 рік, депутатський корпус взяв до відома звіт та висловив побажання і в подальшому проводити дитячі районні турніри з футболу.

Депутати розглянули інформацію про виконання бюджету селищної ради за перше півріччя  2015 року: бюджет виконано на 160% до плану.

Депутатський корпус не байдужий і до військовослужбовців, які перебувають в зоні АТО: розглянуто заяви двох осіб та надано матеріальну допомогу.

На сесії також затверджено ряд проектно-кошторисних документів на капітальний ремонт доріг по вулицях Кірова, Чайковського, Шкільній із внесенням змін до бюджету селищної ради стосовно фінансування капітального ремонту у 2015 році.

Одним із найголовніших було питання про внесення змін до селищного бюджету на 2015 рік за рахунок залишку коштів, що утворився на 01.01.2015 року. Це і капітальний ремонт доріг по вище зазначених вулицях, кошти на будівництво та утримання в належному стані пішохідних доріжок, роботи з благоустрою селища; виділено кошти на фінансування соціального працівника який надаватиме допомогу мешканцям громади, які цього потребують, з питань оформлення субсидій на житлово-комунальні послуги.Крім того, депутати розглянули також низку питань у сфері земельних відносин.

При розгляді питання «Різне» депутати селищної ради обговорили  Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» на прикладі польського досвіду децентралізації влади в державі. З цього питання виступила голова районної ради Оксана Усань, яка за сприяння Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, Швейцарсько-Українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO та Польського Фонду Міжнародної солідарності Solidaritu Fund PL, відвідала Польщу і ознайомилася з досвідом проведення децентралізації органів місцевого самоврядування в цій країні. 

«Реформування органів місцевого самоврядування повинне підвищувати якість життя людей в сільській місцевості шляхом забезпечення спроможності органів місцевого самоврядування, створювати економічні та соціальні умови розвитку територіальних громад та їх об’єднань», - зазначила Оксана Усань. Саме на прикладі реформування органів влади в Польщі, яке тривало десять років, Оксана Василівна розказала про кардинальні позитивні зміни в житті громад цієї країни.

Депутатський корпус та присутні на сесії з дізналися про рівень організації влади в гміні на правах повіту Глівіце Сілезького воєводства та сільській гміні Раконєвіце Познанського воєводства. 


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я