За участі голови Коломацької районної ради Оксани Усань відбулася XLVIII сесія VI скликання Різуненківської сільської ради Коломацького району. Депутати внесли зміни до сільського бюджету, запропонувавши профінансувати придбання дитячих майданчиків, облаштування декількох автобусних зупинок. Розглядалися листи та заяви мешканців сільської ради про виділення земельних ділянок тощо.

Під час сесії розглядалося питання децентралізації влади. Оксана Усань розповіла про реформування органів місцевого самоврядування на прикладі Республіки Польща, яку нещодавно відвідала з візитом у складі української делегації за сприяння Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO та Польського Фонду Міжнародної Солідарності Solidarti Fund PL.

«Реформування органів місцевого самоврядування повинне підвищити якість життя людей в сільській місцевості шляхом забезпечення спроможності органів місцевого самоврядування, створювати економічні та соціальні умови розвитку територіальних громад та їх об’єднань. Головний критерій - покращення якості надання адміністративних, соціальних та інших послуг для мешканців громад. Рівень життя людей в обласному та районному центрі не повинен відрізнятися від рівня життя в селі», - підкреслила Оксана Усань.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я