Другий рік поспіль у конкурсі міні-проектів "Разом у майбутнє" одним із переможців визнано дошкільний підрозділ Красноградського навчально-виховного комплексу №3, який поступово виконує термомодернізацію будівлі навчального закладу.

"В минулому році Красноградська міська рада запропонувала нам взяти участь у конкурсі міні-проектів "Разом у майбутнє" та гарантувала співфінансування, - розповіла  голова ініціативної групи міні-проекту Людмила Образцова. - Подібні проекти суттєво зменшують навантаження на батьків наших дітей, а різницю у споживанні енергоносіїв ми побачили у минулому опалювальному сезоні на власні очі".

За її словами, за два роки участі у конкурсі виконано капітальний ремонт майже двох третин загального об'єму огороджувальних конструкцій будівлі. "В першу чергу, ми обладнали енергоефективними вікнами спальні та групи малюків, в цьому році - санвузли, роздягальні та спортивну залу, - зазначила Л.Образцова. - В наших найближчих планах заміна вікон у  приміщеннях навчальної школи, тому ми обов'язково візьмемо участь в наступних етапах міні-проекту".

Якість виконаних робіт підтверджує й начальник відділу освіти Красноградської РДА Антоніна Турова.  "Особисто відвідала НВК-3 з метою огляду виконаних робіт та підготовки закладу до нового навчального року. Робота виконана якісно й у заплановані терміни", - підкреслила вона.

"Хочу відзначити педагогічний колектив закладу та подякувати Красноградському міському голові В.Максиму, який постійно дбає про проблеми територіальної громади та залучає до участі в обласних програмах заклади освіти", - наголосила начальник відділу освіти Красноградської РДА.

Вдячна міському голові за підтримку та ПП "Екіпаж" за якісну працю й ініціативна група. Окрема подяка, зазначають вони, голові Харківської обласної ради Сергію Чернову за особистий внесок в вирішення питання співфінансування проекту з боку ініціативної групи.

Спеціально для веб-порталу Харківської обласної ради Олексій Тесаловський


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я