Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Селянські зірочки», що традиційно проходить поблизу міста Генічеська Херсонської області, відбувся цьогоріч уже вп’ятнадцяте. У ньому поміж двохсот обдарувань  були і талановиті діти Балаклійщини.

Західну Україну представляла Волинська область, східну – Донецька та Харківська, а південь країни - діти та молодь Херсонщини. Солісти-вокалісти, хореографічні колективи та вокальні ансамблі демонстрували глядачам та вимогливому журі свої досягнення в мистецтві. Професійний рівень виконавців був досить високий. Тож панував дух конкуренції та творчого спілкування.

Харківщину представляла Балаклійщина. І хоча наша делегація була невеликою і складала всього п’ять чоловік, та результати показала просто блискучі. Наймолодша наша учасниця, семирічна Тая Винник, взяла участь у захоплюючому конкурсі-шоу для наймолодших «Крихітка-талант», де здобула титул «Крихітка-модель». А її старша сестра Кристина стала Лауреатом третього ступеня серед вокалістів молодшої групи. 

Родинне тріо «Барви», в якому співають двоюрідні сестри Кристина Винник, Даша Сіромолот та Руслана Кульша, перемогло в номінації «вокальні ансамблі малих форм», здобувши перше місце за чудове виконання українських народних пісень. Усі дівчатка успішно навчаються в класі народного співу Балаклійської дитячої музичної школи. 

Молодь Харківщини представляв соліст Народного гурту народної пісні «Весела Слобода» Андрій Шерстюк, який взяв участь у двох номінаціях: «народний спів» та «естрадний спів» - і в обох з них переміг, отримавши два дипломи Лауреата першого ступеня. Журі відзначило музикальність, чудові вокальні здібності, артистизм і культуру виконання співаком як народних, так і сучасних пісень. Усі наші конкурсанти взяли участь у Гала-концерті та нагороджені дипломами лауреатів і пам’ятними подарунками. 

Цими перемогами юні балаклійці завдячують своєму викладачеві та керівнику Тетяні Шерстюк і, звичайно ж, батькам, які не лише підтримали дітей, а й супроводжували їх на конкурс. 


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я