В ході сьогоднішнього пленарного засідання сесії Близнюківської районної ради депутати внесли зміни до бюджету. Зокрема, затвердили субвенцію з обласного бюджету в розмірі 125 тис. грн. Ці кошти виділені обласною радою на умовах співфінансування проектів – переможців конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє!» Алісівській загальноосвітній школі на капітальний ремонт системи опалення. 

Також депутати призначили стипендії Близнюківської районної ради обдарованим дітям та грошове заохочення кращому педагогічному працівнику Близнюківського району. Відповідні зміни внесені до Програми про запровадження стипендій та грошових заохочень Близнюківської районної ради на 2011-2015 роки.

Ухвалено рішення щодо прийняття з комунальної власності територіальних громад Олексіївської та Софіївської сільських рад низки закладів культури та дошкільних навчальних закладів у спільну власність територіальних громад сіл, селища Близнюківського району та надали попередню згоду Уплатнівській та Самійлівській сільським радам на прийняття дитсадків, сільських клубів та бібліотек-філій до власності громад району.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я