У місті Дергачі  1 липня відбулося урочисте відкриття Дергачівського місцевого Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. 

Участь в урочистому відкритті закладу взяв голова районної ради Михайло Бушев, начальник Центру Лариса Страхова, представники адвокатських кіл, громадськість міста.

«На сьогоднішній день в Україні створено 100 подібних центрів і дуже приємно, що наш район входить у це число. Це дійсно важлива подія, оскільки відтепер пільгові та малозабезпечені категорії населення матимуть змогу безоплатно одержати кваліфіковану правову допомогу, зокрема у складанні заяв та позовів до суду, щодо представництва у судових та інших спорах» - сказав Михайло Бушев.

Діяльність Центру поширюватиметься не лише на дергачівців. Його послугами також зможуть скористатися жителі Харківського та Золочівського районів.

Місцеві центри забезпечуватимуть організацію надання безоплатної вторинної правової допомоги соціально незахищеним громадянам у цивільних та адміністративних справах, а також потерпілим і свідкам у кримінальних провадженнях із 1 липня 2015 року, як це передбачено Законом України «Про безоплатну правову допомогу». Розбудова системи безоплатної допомоги шляхом утворення 100 місцевих центрів наближає послугу безоплатної правової допомоги до кожної конкретної людини, насамперед соціально незахищених громадян. Клієнтами нових центрів, зокрема, стануть малозабезпечені особи, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, біженці, ветерани війни (в тому числі учасники АТО із статусом учасника бойових дій). Згідно із Законом України «Про прокуратуру» центрам з надання безоплатної вторинної правової допомоги передається більша частина функцій з представництва інтересів громадян.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я