На початку сесії голова районної ради Юрій Яцина привітав із 25-річним ювілеєм працівників ПрАТ МЕГАБАНК. Керівнику та працівникам Валківського відділення банківської установи вручені Почесні грамоти.

Під час пленарного засідання заступник начальника Валківського райвідділу міліції поінформував депутатський корпус та запрошених на сесію керівників установ, організацій про криміногенну ситуацію в районі та відповів на запитання депутатів.

Затверджено низку рішень щодо спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району, внесено зміни та доповнення до комплексної Програми профілактики правопорушень у Валківському районі, внесено зміни в кошториси бюджетних установ та погоджено виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району.

Також розглянуто питання й ухвалено рішення про затвердження економічно обґрунтованих тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, що надаються комунальним підприємством «Вода».

Депутатським корпусом підтримана пропозиція депутата Едуарда Юрченка про направлення звернення депутатів районної ради до вищих органів влади щодо встановлення економічно обґрунтованих тарифів на енергоносії, які були б збалансовані з рівнем доходів громадян, та проведення індексації заробітних плат та пенсій.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я