4 червня відбулось пленарне засідання 53 позачергової сесії Балаклійської районної ради. Депутатським корпусом розподілено субвенцію з Державного бюджету на відшкодування вартості препаратів інсуліну хворим на цукровий діабет у сумі 665 тис. грн

Передбачено кошти на проведення заходів з підготовки та функціонування бюджетних установ та житлового фонду Балаклійського району в зимовий період. Також виділені кошти на співфінансування міжнародного проекту Європейського Союзу та програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» у сумі 1 млн. 77 тис. грн.

Одна з найбільш гострих проблем сільського господарства - активний розвиток карантинних бур’янів. Тому рішенням сесії була прийнята районна Програма з ліквідації карантинних бур’янів на території Балаклійського району Харківської області на період 2015-2020 років.

Основним завданням Програми є проведення заходів з ліквідації карантинних бур’янів - амброзії полинолистої та повитиці польової в населених пунктах, узбіччях автомобільних, залізничних доріг.

Депутати внесли зміни та доповнення до районних Програм соціально-економічного розвитку на 2015 рік, «Ліси Балаклійського району», модернізації матеріально-технічної бази навчальних закладів, профілактики правопорушень, розвитку місцевого самоврядування.


Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я