Депутат Харківської обласної ради від Валківського району Вікторія Казакова разом із головою районної ради Юрієм Яциною та іншими почесними гостями завітала на свято останнього дзвоника до Валківського ліцею ім. Олександра Масельського, а також Валківської, Шарівської та Огульцівської загальноосвітніх шкіл району. 

У своїх вітальних промовах всі виступаючі щиро бажали школярам веселих канікул та приємного відпочинку. Особливо багато побажань випускникам: самовизначення, опанування обраною професією, реалізації всіх найсміливіших планів і задумів та підкорення омріяних вершин. Щирі слова подяки за нелегку працю  педагогічним колективам.

Кращих учнів Валківської, Шарівської та Огульцівської шкіл депутат обласної ради відзначила стипендіями. Серед стипендіатів - Юлія Лазаренко, випускниця Валківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, гордість Валківського району, яка набрала 200 балів з 200 можливих із ЗНО з української мови.

Також Вікторія Казакова разом із головою районної ради, депутатом від Огульцівської громади Юрієм Яциною сприяли у придбанні для Огульцівської школи сучасного ноутбуку, що є необхідним у мультимедійному супроводі навчально-виховного процесу.Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я