Новини районних рад

Дергачівський
У Дергачівському районі тривають роботи із технічного переоснащення ПЛ-10 кВ “Мала Данилівка”, ПЛ-10 кВ “Шевченківський” та ПЛ-10 кВ “Черкаська Лозова”. Наразі надмірне навантаження діючих підстанцій, від яких заживлено повітряні лінії, загрожує надійності електропостачання у цьому районі.
Печенізький
13 жовтня 2020 року відбулася презентація мініпроєкту «Затишні Печеніги. Облаштування селища зонами відпочинку», реалізованого в рамках участі в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». В урочистому відкритті взяли участь депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров та Печенізький селищний голова Юрій Мариненко
Нововодолазький
Депутат Харківської обласної ради Максим Колінько під час візиту до Старовірівської сільської об’єднаної територіальної громади взяв участь у святкових заходах з нагоди Дня козацтва та Дня захисника України.
Печенізький
2 жовтня 2020 року депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров взяв участь в урочистих заходах до Дня працівників освіти, які відбулися в Печенізькому районному Будинку культури.
Печенізький
24 вересня 2020 року депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров провів зустріч з мешканцями села Приморське Печенізького району.
Печенізький
В рамках візиту до району депутат обласної ради Олександр Гусаров зустрівся з мешканцями багатоквартирного будинку з приводу ремонту покрівлі будівлі.
Зміївський
У Зміївському районі завершилась реалізація мініпроєкту «Спорт у будь-який час та без обмежень з майданчиком STREET WORKOUT» – переможця обласного конкурсу мініпроєктів «Разом в майбутнє». Урочисте відкриття відбулося 4 вересня центральному парку смт Слобожанське Зміївського району Харківської області.
Печенізький
1 вересня 2020 року голова Печенізької районної ради Лариса Ярова взяла участь в урочистих лінійках, присвячених Дню знань, в Печенізькому ліцеї ім. Г. Семирадського та Артемівському навчально-вихованому комплексі.
Печенізький
Цього року карантинні обмеження внесли свої корективи і випускні, які зазвичай проходять в дитячих садочках в червні, відбулися у серпні в нетрадиційних форматах.
Печенізький
В селищі Печеніги пройшли урочисті заходи, присвячені 29-річниці Незалежності та Дню Державного Прапора України. В урочистих заходах взяв участь депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров.
Печенізький
В урочистих заходах з нагоди святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України взяли участь голова районної ради Лариса Ярова, голова райдержадміністрації Олександр Апостол, народний депутат України Дмитро Шенцев, депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров, настоятель Свято-Преображенського храму протоієрей Іоанн, керівники органів місцевого самоврядування, депутати, колективи організацій, установ та підприємств району, громадськість.
Красноградський
Депутат Харківської обласної ради Максим Колінько взяв участь в урочистому святкуванні третьої річниці утворення Наталинської об’єднаної територіальної громади. Привітав громаду й голова районної ради Володимир Птишник.
Печенізький
У День відзначення 77-річниці з Дня визволення селища Печеніги від фашистських загарбників голова районної ради Лариса Ярова разом із головою районної організації ветеранів Володимиром Бусяком відвідали ветеранів та учасників бойових дій, які проживають на території Печеніжчини.
Печенізький
За ініціативи та підтримки депутата Харківської обласної ради Олександра Гусарова 9 серпня 2020 року на території ПрАТ «Печенізьке рибоводне господарство» було започатковано проведення щорічного родинного турніру «Печенізький рибалка».
Балаклійський
У суботу, 8 серпня, на Центральній алеї парку соцмістечка відбулося свято на честь Дня будівельника. Привітати працівників та ветеранів будівельної галузі Балаклії завітала депутатка Харківської обласної ради Людмила Немикіна.
Печенізький
Депутат Харківської обласної ради, голова постійної комісії з питань забезпечення прав людини, свободи слова та інформації Олександр Гусаров провів черговий особистий прийом громадян в Печенізькому районі.
Печенізький
25 липня в селі Мартове Печенізького району за ініціативи небайдужих мартівчан відбулася акція з благоустрою прибережної зони вздовж Печенізького водосховища.
Куп'янський
В смт Ківшарівка, що на Куп’янщині у храмі святих Петра і Февронії відзначали престольне свято цих благовірних князів, які вважаються покровителями сім’ї та шлюбу. До частинки мощей святих угодників приклався й депутат Харківської обласної ради В’ячеслав Чигрінов.
Куп'янський
На Куп’янщині розпочав свою діяльність Молодіжний трудовий загін – ініціатива для забезпечення вторинної зайнятості молоді у вільний від навчання час.
Куп'янський
Міський яхт-клуб «Оскіл», розташований в селі Сеньково на березі Червонооскільського водосховища, відкрив новий сезон.
Красноградський
До порядку денного пленарного засідання LХVІ чергової сесії Красноградської райради VІІ скликання, у роботі якої взяв участь депутат Харківської обласної ради Максим Колінько, було включено кадрові та майнові питання, внесення змін до районних програм і бюджету, затвердження проєктно-кошторисної документації.
Печенізький
22 травня в день відзначення 325-ї річниці заснування села Новий Бурлук депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров відвідав населений пункт та передав Новобурлуцькому навчально-виховному комплексу «ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів» бензомоторну косу.
Куп'янський
15 травня ветерани-«афганці» міста Куп’янськ за багаторічною традицією зібрались у селищі Ківшарівка біля Меморіалу пам’яті воїнам-інтернаціоналістам, щоб віддати шану своїм загиблим землякам.
Печенізький
В умовах дії карантинних заходів з метою підтримки здоров’я та покращення імунітету літніх людей, малозабезпечених багатодітних сімей та інших незахищених верств населення депутат Харківської обласної ради Олександр Гусаров організував акцію з надання адресної допомоги цій категорії громадян.
Печенізький
Важко уявити нашу медицину без медичної сестри, адже це одна із найгуманніших професій нашого часу, так як життя людини, її здоров’я є головними цінностями для кожного. Професія медичної сестри – складна й багатогранна. Вона поєднує в собі надзвичайну відповідальність і високий професіоналізм, лишаючись при цьому ледве помітною, але вкрай значущою. Саме вони виконують усі призначення лікаря, їх небайдуже слово відіграє чималу роль у процесі одужання хворого.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я