УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ, ТРАНСПОРТУ, ШЛЯХІВ ТА ЗВ'ЯЗКУ

61200, МСП м. Харків,  вул. Сумська, 64, тел. 700-53-09; 715-72-32

____________________________________________________________________________________________

_________________№ ______________

На № ____________________________

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

засідання постійної комісії

22 травня  2020 року

о 12-00

Про затвердження порядку денного засідання постійної комісії з питань розвитку інфраструктури, транспорту, шляхів та зв’язку.

Інформує: Чигрінов Вячеслав Васильовичголова постійної комісії.

 1. Про проєкт рішення обласної ради «Про затвердження моніторингового звіту за 2019 рік про стан реалізації Стратегії розвитку Харківської області на період до 2020 року та Плану заходів на 2018-2020 роки з реалізації Стратегії розвитку Харківської області на період до 2020 року».

Доповідає: Козлоков Антон Олександрович директор Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації.

 1. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2020 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 05 грудня 2019 року № 1129-VIІ».

Доповідає: Козлоков Антон Олександрович директор Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації.

 1. Про інформацію «Про діяльність у 2019 році Харківської дирекції УДППЗ «Укрпошта» щодо покращання рівня надання послуг жителям області. Перспективи розвитку переліку послуг у відділеннях «Укрпошти» в районах області».

Доповідає: Козлоков Антон Олександрович директор Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації.

 1. Про інформацію «Про стан розрахунків з перевізниками по компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян за 2019 рік».

Доповідають: Шпарага Юрій Іванович – директор Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації

Козлоков Антон Олександрович директор Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації.

 1. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 05 грудня 2019 року № 1130-VII «Про обласний бюджет Харківської області на 2020 рік» та додатків до нього».

Доповідає: Овсянніков Сергій Іванович – директор Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації.

 1. Про Інформацію «Про стан виконання робіт з ремонту і експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг, комунальної власності у населених пунктах Харківської області, які у 2020 році пропонуються для фінансування за рахунок субвенції з державного бюджету».

Доповідає: Турченко Ігор Вікторович – директор ДП «ДОРОГИ ХАРКІВЩИНИ»

 1. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до Регламенту Харківської обласної ради, затвердженого рішенням обласної ради від 17 грудня 2015 року № 30-VII (зі змінами)».

Доповідає: Осьмуха Наталія Григорівна – начальник юридичного відділу виконавчого апарату обласної ради.

 1. Про проєкт рішення обласної ради «Про внесення змін до Положення про постійні комісії Харківської обласної ради, затвердженого рішенням обласної ради від 17 грудня 2015 року № 27-VII (зі змінами)».

Доповідає: Осьмуха Наталія Григорівна – начальник юридичного відділу виконавчого апарату обласної ради.

 1. Про проєкт рішення обласної ради «Про звільнення Миланіча Віталія Володимировича з посади директора КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ ЛОГІСТИЧНИЙ ЦЕНТР». (заява Миланіча В.В. від 12.05.2020).

Доповідає: Бур’янова Марина Петрівна – начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

 1. Про проєкт рішення обласної ради «Про клопотання щодо нагородження відзнаками Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України».

Доповідає: Сінельнік Олександр Петрович – начальник відділу кадрової роботи та нагород управління з питань діяльності виконавчого апарату та роботи з персоналом.

 1. Різне
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я