УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ БЮДЖЕТУ

61200, МСП   м. Харків, вул. Сумська, 64, тел. 700-53-02

_______________№_______________

На № ___________________________

Засідання постійної комісії

від 09 липня 2019 року

П о р я д о к    д е н н и й :

  1. Про розгляд пропозицій Харківської обласної державної адміністрації щодо погодження уточненого переліку об’єктів поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення Харківської області, які фінансуються за рахунок коштів субвенції з державного бюджету до бюджету Харківської області у 2019 році.

Доповідає: Турченко Ігор Вікторович – директор ДП «Дороги Харківщини».

  1. Про розгляд пропозицій Харківської обласної державної адміністрації щодо погодження переліку об’єктів поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення Харківської області, які можуть пропонуються для фінансування за рахунок залишку коштів субвенції 2018 року, який утворився на початок бюджетного періоду.

Доповідає: Турченко Ігор Вікторович – директор ДП «Дороги Харківщини».

  1. Про розгляд пропозицій Харківської обласної державної адміністрації щодо погодження уточненого розподілу коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Харківської області на 2019 рік.

Доповідає: Турченко Ігор Вікторович – директор ДП «Дороги Харківщини».

  1. Про розгляд пропозицій Харківської обласної державної адміністрації щодо погодження розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей осіб, визначених абзацами 5-8 пункту 1 статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, визначених пунктами 11-14 частини другої статті 7 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", та які потребують поліпшення житлових умов, на 2019 рік.           

Доповідає: Шпарага Юрій Іванович – директор Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації.

  1. Про розгляд пропозицій Харківської обласної державної адміністрації щодо погодження розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей осіб, визначених у абзаці чотирнадцятому пункту 1 статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, які стали особами з інвалідністю внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров'я, одержаних під час участі у Революції Гідності, визначених пунктом 10 частини другої статті 7 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", та які потребують поліпшення житлових умов, на 2019 рік.

Доповідає: Шпарага Юрій Іванович – директор Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації.

  1. Про інформацію про виконання обласного бюджету за січень-червень 2019 року.

Доповідає: Овсянніков Сергій Іванович – директор Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації.

  1. Про результати фінансово-господарської діяльності обласних комунальних підприємств, установ, закладів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області,за І квартал 2019 року.

Доповідає: Бур'янова Марина Петрівнаначальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

  1. Про інформацію про нарахування і перерахування орендної плати за січень-травень 2019 року.

Інформує: Бур'янова Марина Петрівна – начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

  1. Про порушення клопотання про нагородження депутата обласної ради Головаш Т.І. Грамотою Харківської обласної ради.

Інформує: Немикіна Людмила Петрівна – голова постійної комісії обласної ради з питань бюджету.

  1. Різне.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я