УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, РЕАБІЛІТАЦІЇ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ТА АТО

61200, м. Харків, МСП, вул. Сумська, 64, тел. 700-53-33 

_________________№_____________

На № ___________________________                                                      

ПРОЕКТ 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ № 39

засідання постійної комісії

15 лютого 2019 року о 15-00

м. Харків, вул. Сумська, 64, каб.19

 1. Про звіт голови обласної ради про свою діяльність.

Доповідає: Чернов Сергій Іванович голова Харківської обласної ради

 1. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2018 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 575-VII (зі змінами).
 2. Про виконання бюджету, програм соціально-економічного та культурного розвитку Харківської області й делегованих обласною радою повноважень за 2018 рік.
 3. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2019 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 06 грудня 2018 року № 832-VIІ.
 4. Про затвердження моніторингового звіту за 2018 рік про стан реалізації Стратегії розвитку Харківської області на період до 2020 року та Плану заходів на 2018-2020 роки з реалізації Стратегії розвитку Харківської області на період до 2020 року.
 5. Про розроблення Стратегії розвитку Харківської області на період 2021-2027 року та Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії розвитку Харківської області на період 2021- 2027 року.

Доповідає: Колос Андрій Леонідович директор Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації

 1. Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2018 рік.
 2. Про внесення змін до рішення обласної ради від 06 грудня 2018 року № 848- VII «Про обласний бюджет на 2019 рік» та додатків до нього.

Доповідає: Овсянніков Сергій Іванович – директор Департаменту фінансів Харківської обласної державної адміністрації

 1. Про затвердження Порядку проведення  конкурсу міні-грантів  у рамках виконання  Проекту "Ефективна  первинна медицина  в громаді.

Доповідає: Кулик Олена Григорівна – начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату обласної ради

 1. Про внесення змін до рішення обласної ради від 04 лютого 2016 року № 60-VII «Про визначення замовників проектів, що реалізуються у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України» та додатка до нього.

Доповідає: Жуков Сергій Євгенійович – директор Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації

 1. Про виконання комплексної обласної програми «Здоров’я Слобожанщини» на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 23 лютого 2017 року № 375-VII (зі змінами).
 2. Про внесення змін до комплексної обласної програми «Здоров’я Слобожанщини» на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 06 грудня 2018 року № 828-VII.

Доповідає: Федак Богдан Степановичдиректор Департаменту охорони здоров'я Харківської обласної державної адміністрації

 1. Про виконання комплексної Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції на 2017-2018, затвердженої рішенням обласної ради від 08 грудня 2016 року № 308-VII (зі змінами).
 2. Про хід виконання у 2018 році комплексної Програми соціального захисту населення Харківської області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 17 грудня 2015 року № 15-VII (зі змінами).
 3. Про деякі питання надання фінансової підтримки інститутами громадянського суспільства соціального спрямування та визнання таким, що втратило чинність, рішення обласної ради від 07 червня 2018 року № 731-VII.
 4. Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Харківської області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 17 грудня 2015 року № 15-VII (зі змінами).
 5. Про хід виконання у 2018 році Програми зайнятості населення Харківської області на період до 2020 року, затвердженої рішенням обласної ради від 01 березня 2018 року № 663-VII.
 6. Про внесення змін до Програми зайнятості населення Харківської області на період до 2020 року, затвердженої рішенням обласної радивід 01 березня 2018 року № 663-VII.
 7. Про хід виконання у 2018 році Програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року у Харківській області, затвердженої рішенням обласної ради від 30 серпня 2018 року № 773-VII.

Доповідає: Шпарага Юрій Івановичдиректор Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації

 1. Про затвердження Порядків використання коштів обласного бюджету для компенсації 50% вартості проїзду у метрополітені м. Харкова студентів закладів вищої освіти та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації (заклади фахової передвищої освіти), що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області, та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації (заклади фахової перед вищої освіти), учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти та студентів Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва та Харківської державної зооветеринарної академії.

Доповідають: Карпова Лариса Георгіївнадиректор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації

 1. Про внесення змін до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 30 серпня 2018 року № 793-VII, та додатку 3 до цього Положення.
 2. Про внесення змін до додатку 1 «Перелік суб’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області» та додатку 2 «Перелік орендованих цілісних майнових комплексів та структурних підрозділів, майно яких знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області» до рішення обласної ради від 03 квітня 2007 року № 219-V (зі змінами).
 3. Про внесення змін до рішення обласної ради від 07 грудня 2017 року № 598-VII.
 4. Про передачу в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та про внесення змін до додатку до рішення обласної ради від 30 серпня 2018 року № 801-VII (зі змінами).
 5. Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.
 6. Про надання дозволів на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.
 7. Про подовження трудових відносин із Клочко Іриною Оттівною, директором Державного оптово-роздрібного підприємства «Обласний аптечний склад».
 8. Про перейменування Державного оптово-роздрібного підприємства «Обласний аптечний склад».
 9. Про надання у постійне користування земельних ділянок КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ОБЛАСНИЙ НАРКОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР».
 10. Про передачу майна спільної власності (проекти розпоряджень).
 11. Про доповідну записку заступника начальника управління з питань комунальної власності, начальника відділу по роботі з керівниками суб’єктів спільної власності, обліку майна та майнових відносин виконавчого апарату обласної ради І.Є.Потопальської щодо питання використання об’єктів, що знаходяться на території пам’ятки садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення «Наталіївський».
 12. Про результати перевірки фактів, викладених у соціальних мережах, щодо стану приміщень КЗОЗ «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ».
 13. Про лист директора КП ХОР «ФАРМАЦІЯ» Феоклістової О.В. щодо надання фінансової підтримки на погашення кредиторської заборгованості, погашення поточної заборгованості, а також включення цих заходів до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2019 рік.
 14. Про внесення змін до контракту № 154 від 26 грудня 2014 року, укладеного з головним лікарем КЗОЗ ОБЛАСНОЇ ДИТЯЧОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ №1 Піонтковською О.В.
 15. Про погодження списків осіб, які пропонуються для зарахування до кадрового резерву на посади керівників комунальних підприємств установ і закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Доповідає: Бур’янова Марина Петрівна – начальник управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради

 1. Про звіти постійних комісій обласної ради про роботу за 2018 рік.

Інформує: Святаш Володимир Миколайовичголова постійної комісії

 1. Про клопотання щодо нагородження Почесною грамотою та Грамотою Верховної Ради України.

Інформує: Святаш Володимир Миколайовичголова постійної комісії 

 1. Про розгляд клопотань щодо нагородження відзнаками Харківської обласної ради.

Інформує: Святаш Володимир Миколайовичголова постійної комісії 

 1. Різне.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я