УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ  З  ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОСТІ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО  ГОСПОДАРСТВА, ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ ТА  БУДІВНИЦТВА

61200, м. Харків, МСП,  вул. Сумська, 64, тел. 715-72-62 

_________________№_____________

На № ___________________________                                       

Проект

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ  № 20

засідання постійної комісії

від 21 серпня 2018 року о 14-00

м. Харків, вул. Сумська, 64, каб.19 

 1. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2018 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 575-VIІ
  (зі змінами)».
 2. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 07 грудня 2017 року № 576-VIІ «Про обласний бюджет на 2018 рік» та додатків до нього (зі змінами)».
 3. Про проект рішення обласної ради «Про надання згоди на проведення робіт на об’єкті «Будівництво (реконструкція) комплексу комунального некомерційного підприємства «Обласний центр онкології» за адресою: м. Харків, вул. Лісопарківська, 4»».
 4. Про проект рішення «Про внесення змін до Програми розвитку дорожнього господарства Харківської області на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 560-VII(зі змінами)».
 5. Про проект рішення «Про внесення змін до Положення про дорожній фонд Харківської області, затвердженого рішенням обласної радивід 07 грудня 2017 року № 559-VII (зі змінами)».
 6. Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для надання адресної допомоги, затвердженого рішенням обласної ради від 17 грудня 2015 року № 15-VII (зі змінами)».
 7. Про проект рішення обласної ради «Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області обладнання, устаткування для реалізації заходів з водообміну у Краснопавлівському водосховищі та передачу його у державну власність Управлінню каналу Дніпро-Донбас».
 8. Про проект рішення обласної ради «Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області закінченого будівництвом об’єкта «Будівництво модульних очисних споруд в с. Богуславка Борівського району Харківської області» та передачу його у комунальну власність Богуславської сільської ради».
 9. Про проект рішення обласної ради «Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст області частини закінченого будівництвом об’єкта «Будівництво водопроводу в селі Шевченкове Тавежнянської сільської ради Сахновщинського району Харківської області» та передачу її комунальну власність Тавежнянської сільської ради.
 10. Про проект рішення обласної ради «Про схвалення проекту змін до Перспективного плану формування територій громад Харківської області».
 11. Про проект рішення обласної ради «Про звернення Харківської обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до Бюджетного кодексу України в частині зарахування 5% рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату до спеціального фонду місцевих бюджетів».
 12. Про проект рішення обласної ради «Про звернення Харківської обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до Бюджетного кодексу України в частині унормування питання перерозподілу рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення».
 13. Про проект рішення обласної ради «Про звернення Харківської обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо погашення різниці в тарифах між фактичною вартістю послуг та встановленими тарифами».
 14. Про проект рішення обласної ради «Про клопотання щодо нагородження відзнаками Верховної Ради України й Кабінету Міністрів України та про присудження щорічної Премії Верховної Ради України».
 15. Про розгляд клопотання щодо нагородження Почесною відзнакою Харківської обласної ради «Слобожанська слава» Ємельянової Олени Андріївни, директора ДВНЗ «Харківський коледж текстилю та дизайну».
 16. Про розгляд клопотання щодо нагородження Почесною відзнакою Харківської обласної ради «Слобожанська слава» Степанця Леоніда Михайловича, заступника директора з капітального будівництва філії Газопромислове управління «Шебелинкагазвидобування».
 17. Різне.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я