УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА  КОМІСІЯ  З  ПИТАНЬ  МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ

61200, м.Харків , МСП                                                   

вул. Сумська, 64, тел. 700-53-29

__________________№_________________ 

На № _______________________________

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання постійної комісії

від   31 травня 2018 року, 10.00

 1. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до рішення обласної ради від 07 грудня 2017 року № 576-VIІ «Про обласний бюджет на 2018 рік» та додатків до нього (зі змінами)”.
 2. Про проект рішення обласної ради „Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2018 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 07 грудня 2017 року № 575-VIІ (зі змінами)”.
 3. Про проект рішення обласної ради „Про хід виконання у 2017 році Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва в Харківській області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 08 вересня 2016 року № 245-VІI (зі змінами)”.
 4. Про хід виконання у 1 кварталі Програми розвитку культури і туризму Харківської області на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 29 серпня 2013 року № 789-VI (зі змінами).

- Про лист управління  культури  і  туризму Харківської обласної державної адміністрації щодо проекту встановлення інформаційних щитів в м. Харкові і області, на яких буде розміщена інформація про туристичні об’єкти, включаючи пам’ятки культурної спадщини.                                    

 1. Про хід виконання Програми розвитку архівної справи в Харківській області  на 2017 - 2021 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 23 лютого 2017 року № 386-VII, у першому кварталі 2018 року.
 2. Про проект рішення обласної ради „Про затвердження обласної Програми збереження архітектурної спадщини в Харківській області на 2018-2023 роки”.
 3. Про хід виконання у 1 кварталі 2018 року соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя у Харківській області на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 19 грудня 2013 року № 886-VI (зі змінами).
 4. Про проект рішення обласної ради „Про припинення комунальних закладів охорони здоров’я, що знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області, - шляхом перетворення у комунальні некомерційні підприємства”.
 5. Про проект рішення обласної ради „Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області частини об’єкта «Пам’ятникоохоронні роботи по будівлі-пам’ятці архітектури по вул. Римарська, 21 у м. Харкові (КП «Харківська обласна філармонія») (реконструкція) (коригування у зв’язку з виділенням пускових комплексів)» (I-й пусковий комплекс)”.
 6. Про проект рішення обласної ради „Проперейменування ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЛОЗІВСЬКЕ УЧИЛИЩЕ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ»”.
 7. Про проект рішення обласної ради „Про подовження трудових відносин із Пецем Романом Васильовичем, генеральним директором КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ОБЛАСНИЙ СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС «МЕТАЛІСТ»”.
 8. Про проект рішення обласної ради „Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області та внесення змін до додатку до рішення обласної ради від 23 червня 2016 року № 202-VII”.
 9. Про проект рішення обласної ради „Про передачу в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та про внесення змін до додатків до деяких рішень обласної ради щодо передачі в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області”.
 10. Про проект рішення обласної ради „Про надання дозволів на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області”.
 11. Про роботу комунальної установи „Харківський обласий центр молоді” у 2017 році.
 12. Про проект рішення обласної ради „Про звернення Харківської обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо створення відкритого реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості неповнолітніх, а також за виготовлення дитячої порнографії”.
 13. Про лист голови Комітету Верховної Ради України А.Палатного стосовно надання кандидатур для нагородження Премією Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування, запровадженою Постановою Верховної Ради України № 840-IV від 22.05.2003 р.

18-19.. Про клопотання щодо нагородження Почесними відзнаками Харківської обласної ради 

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я