УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, РЕАБІЛІТАЦІЇ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ТА АТО

61200, м. Харків, МСП, вул. Сумська, 64, тел. 700-53-33 

_________________№_____________

На № ___________________________                                                       ПРОЕКТ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ № 27

засідання постійної комісії

24 листопада 2017 року о 14-00

м. Харків, вул. Сумська, 64, каб.19

  1. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2017 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 08 грудня 2016 року № 329-VIІ (зі змінами).
  2. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2018 рік.

Доповідає: Коновалова Ірина Василівна – заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин облдержадміністрації – начальник управління аналітики, прогнозування та зведення інформації

  1. Про внесення змін до рішення обласної ради від 08 грудня 2016 року № 330-VIІ «Про обласний бюджет на 2017 рік» та додатків до нього (зі змінами).
  2. Про обласний бюджет на 2018 рік.

Доповідають: Овсянніков Сергій Іванович – директор Департаменту фінансів облдержадміністрації

Бондарчук Геннадій Вадимович – заступник начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації

Шпарага Юрій Іванович – директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації

  1. Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Харківської області на 2016-2020 роки (зі змінами), Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для надання адресної допомоги, визнання таким, що втратив чинність, Порядку використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для проведення санаторно-курортного лікування інвалідів загального захворювання, інвалідів з дитинства, ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань» у санаторно-курортних закладах місцевої кліматичної зони (зі змінами), затверджених рішенням обласної ради від 17 грудня 2015 року №15-VII, та затвердження розподілу коштів на фінансову підтримку громадських об’єднань інвалідів, ветеранів та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2018 рік.

Доповідає: Шпарага Юрій Іванович – директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації

 

  1. Про розгляд листа голови постійної комісії з питань бюджету Немикіної Л.П. щодо стану справ у діяльності КНП «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ОНКОЛОГІЇ».

Доповідає: Святаш Володимир Миколайович – голова постійної комісії

  1. Про виконання комплексної обласної програми «Здоров’я Слобожанщини» на 2015-2016 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 05 березня 2015 року № 1152-VI (зі змінами).

Доповідає: Бондарчук Геннадій Вадимович – заступник начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації

  1. Про внесення змін до рішення обласної ради від 31 серпня 2017 року № 515-VII «Про формування госпітальних округів Харківської області» щодо проекту формування госпітальних округів Харківської області.

Доповідає: Бондарчук Геннадій Вадимович – заступник начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації

  1. Про внесення змін до комплексної програми «Здоров’я Слобожанщини» на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 23 лютого 2017 року № 375-VII.

Доповідає: Мілютіна Вікторія Василівна – депутат обласної ради

Бондарчук Геннадій Вадимович – заступник начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації

10. Про подовження трудових відносин із Феоклістовою Оленою Віталіївною, директором КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ «ФАРМАЦІЯ».  

11. Про подовження трудових відносин із Шепелевою Тетяною Володимирівною, головним лікарем КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОБЛАСНОГО ТУБЕРКУЛЬОЗНОГО САНАТОРІЮ «ШАРІВКА».

12. Про укладання контракту із Перепелицею Валерієм Миколайовичем, директором КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ БЕЗМЯТЕЖЕНСЬКОГО ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНОГО ІНТЕРНАТУ.

13. Про укладання контракту із Усовим Євгеном Васильовичем,  директором КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ КОМАРІВСЬКОГО  ДИТЯЧОГО  БУДИНКУ – ІНТЕРНАТУ.

14. Про розгляд заяви Зінов’єва Ігоря Івановича щодо подовження трудових відносин на посаді головного лікаря КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР МЕДИКО-СОЦІАЛЬНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ»

15. Про розгляд заяви Бінькова Віталія Свєтославовича щодо призначення на посаду головного лікаря КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР МЕДИКО-СОЦІАЛЬНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ».

16. Про розгляд заяви Пирогової Ірини Василівни стосовно призначення на посаду головного лікаря КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ`Я «ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ДИСПАНСЕР РАДІАЦІЙНОГО ЗАХИСТУ  НАСЕЛЕННЯ».

17. Про розгляд заяви Пархоменка Кирили Юрійовича стосовно призначення на посаду головного лікаря КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ`Я «ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ДИСПАНСЕР РАДІАЦІЙНОГО ЗАХИСТУ  НАСЕЛЕННЯ».

18. Про передачу в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та внесення змін до рішення обласної ради від 25 травня 2017 року № 466-VII та додатків до деяких рішень обласної ради щодо передачі в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

19. Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області. 

20. Про внесення змін до додатку 1 «Перелік суб’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області» та додатку 2 «Перелік орендованих цілісних майнових комплексів та структурних підрозділів, майно яких знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», затверджених рішенням обласної ради від 03 квітня 2007 року № 219-V (зі змінами).

21. Про внесення змін до деяких рішень обласної ради з питань припинення обласних комунальних підприємств.

22. Про погодження списків осіб, які пропонуються для зарахування до кадрового резерву на посади керівників установ і закладів, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Доповідає: Потопальська Ірина Євгенівна – заступник начальника управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради

23. Про затвердження плану роботи постійної комісії на 2018 рік.

Інформує: Святаш Володимир Миколайович – голова постійної комісії

24. Про затвердження Плану роботи обласної ради на 2018 рік.

25. Про проведення звітів депутатів обласної ради перед виборцями.

Доповідає: Клименко Сергій Володимирович – керуючий справами виконавчого апарату обласної ради

26. Про визнання такими, що втратили чинність, деяких рішень обласної ради.

Доповідає: Осьмуха Наталія Григорівна – начальник юридичного управління виконавчого апарату обласної ради

27. Про затвердження Положення про порядок проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Доповідає: Кулик Олена Григорівна – начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату обласної ради

28. Про розгляд клопотань ГО «Харківська міська спілка ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) щодо нагородження Почесною відзнакою Харківської обласної ради «Слобожанська Слава» та Почесною Грамотою Верховної Ради України.

29. Про розгляд клопотання Харківської міської громадської організації «Союз Чорнобиль» щодо нагородження учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС відзнаками Харківської обласної ради.

30. Про розгляд клопотання Головного управління ЖФС у Харківській області щодо нагородження співробітників відзнаками Харківської обласної ради.

Інформує: Святаш Володимир Миколайович – голова постійної комісії

31. Різне.

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я