УКРАЇНА 

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЇ,

НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТА ЛІКВІДАЦІЇ ЇХ НАСЛІДКІВ

 

П О Р Я Д О К     Д Е Н Н И Й

засідання постійної комісії  обласної ради

 

   22.08.2017 року

 11-00

       І поверх, кім.25

 

1.Про проект рішення обласної ради «Про звернення Харківської обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо реалізації Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання»».

2.Про проект рішення обласної ради “Про звільнення Зінов’єва Едуарда Валентиновича з посади головного лікаря КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ`Я «ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ ДИСПАНСЕР РАДІАЦІЙНОГО ЗАХИСТУ  НАСЕЛЕННЯ»”.

3.Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 08 грудня 2016 року № 330-VIІ «Про обласний бюджет на 2017 рік» та додатків до нього (зі змінами)».

4.Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 25 травня 2017 року №446-VII «Про вжиття заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася 23 березня 207 року в м. Балаклії Харківської області»».

5.Про проект рішення обласної ради «Про хід виконання у 2016 році та у І півріччі 2017 року регіональної цільової Програми розвитку цивільного захисту на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням обласної ради, затвердженої рішенням обласної ради від 14 квітня 2016 року № 103-VIІ (зі змінами)».

6.Про проект рішення обласної ради «Про затвердження Проекту організації території регіонального ландшафтного парку «ФЕЛЬДМАН-ЕКОПАРК», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів та об’єктів».                                           

7.Про лист громадської організації «Харків’янин» щодо зміни назви регіонального ландшафтного парку «ФЕЛЬДМАН-ЕКОПАРК» на «ХАРКІВ-ЕКОПАРК».

8.Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до комплексної Програми  охорони навколишнього природного середовища в Харківській області на 2009-2013 роки та на перспективу до 2020 року, затвердженої рішенням обласної ради від 29 жовтня 2009 року № 1413-V (зі змінами).

9.Про лист народного депутата України Остапчука В.М. щодо включення науково-дослідних робіт з оцінки змін екологічного стану Червонооскільського водосховища до переліку природоохоронних заходів на 2017 рік за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

10.Про проект рішення обласної ради «Про затвердження схеми формування госпітальних округів Харківської області».

11.Про проект рішення обласної ради «Про присвоєння звання «Почесний громадянин Харківської області».

12.Про підсумки роботи постійної комісії обласної ради з питань екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків у ІІ кварталі 2017 року.

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я