УКРАЇНА 

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЇ, НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ТА ЛІКВІДАЦІЇ ЇХ НАСЛІДКІВ

61200, м. Харків, МСП,                                                    

вул. Сумська,64, тел.700-53-07 

__________________№ _____________ 

На № ____________________________

П О Р Я Д О К     Д Е Н Н И Й

засідання постійної комісії  обласної ради

16.05.2017 року

 11-00

І поверх, кім.25

1.Про проект рішення обласної ради  «Про виділення цільової субвенції на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації, що склалася 23 березня 2017 року в м. Балаклії Харківської області».

2.Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до рішення обласної ради від 08 грудня 2016 року № 330-VIІ «Про обласний бюджет на 2017 рік» та додатків до нього (зі змінами)».

3.Про проект рішення обласної ради «Про   прийняття   у   спільну    власність територіальних  громад   сіл,   селищ, міст області обладнання та устаткування для реалізації  заходів  з водообміну  у Краснопавлівському  водосховищі   та  передачу  його у  державну  власність Управління каналу Дніпро-Донбас».

4.Про проект рішення обласної ради «Про хід виконання комплексної Програми розвитку водного господарства Харківської області на період до 2021 року, затвердженої рішенням обласної ради від 20 червня 2013 року № 746-VІ».

5.Про проект рішення обласної ради «Про затвердження моніторингового звіту за 2016 рік про стан реалізації Стратегії розвитку Харківської області на період до 2020 року та Плану заходів на 2015 – 2017 роки з реалізації Стратегії розвитку Харківської області на період до 2020 року».

6.Про проект рішення обласної ради «Про хід виконання у 2016 році комплексної Програми охорони навколишнього природного середовища в Харківській області на 2009-2013 роки та на перспективу до 2020 року, затвердженої рішенням обласної ради від 29 жовтня 2009 року № 1413-V (зі змінами)».

7.Про інформацію щодо стану та забруднення атмосферного повітря на даний час у м. Балаклії та про інформацію щодо екологічної ситуації на території Харківської області.

8.Про проект рішення обласної ради «Про затвердження Проекту організації території регіонального ландшафтного парку «ФЕЛЬДМАН-ЕКОПАРК», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів та об’єктів».

9.Про проект рішення обласної ради «Про внесення змін до регіональної цільової Програми розвитку цивільного захисту на 2016 – 2017 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 14 квітня 2016 року № 103-VIІ».

10.Про підсумки фінансово-господарської діяльності обласних комунальних підприємств за 2016 рік та стан майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст області.

11.Про інформацію Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області щодо вжиття заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася 23 березня 2017 року у м. Балаклії Харківської області та про клопотання щодо нагородження відзнаками Харківської обласної ради співробітників зазначеної установи.

12. Про підсумки роботи постійної комісії обласної ради з питань екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків у І кварталі 2017 року.

 

 

Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Безпека та довіра
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Ефективна первинна медицина в громаді
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я