УКРАЇНА

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, РЕАБІЛІТАЦІЇ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ ТА АТО

61200, м. Харків, МСП, вул. Сумська, 64, тел. 700-53-33 

_________________№_____________

На № ___________________________

ПРОЕКТ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ № 19

засідання постійної комісії 

15 травня 2017 року о 12-00

м. Харків, вул. Сумська, 64, каб.19 

 1. Про внесення змін до рішення обласної ради від 08 грудня 2016 року № 330-VIІ «Про обласний бюджет на 2017 рік» та додатків до нього (зі змінами).

Доповідають: Овсянніков Сергій Іванович – директор Департаменту фінансів облдержадміністрації

Сіроштан Галина Миколаївна – заступник начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації

облдержадміністрації

Шпарага Юрій Іванович – директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації 

 1. Про затвердження моніторингового звіту за 2016 рік про стан реалізації Стратегії розвитку Харківської області на період до 2020 року та Плану заходів на 2015 – 2017 роки з реалізації Стратегії розвитку Харківської області на період до 2020 року.
 2. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2017 рік, затвердженої рішенням обласної ради від 08 грудня 2016 року № 329-VIІ (зі змінами).

Доповідає: Коновалова Ірина Василівна – заступник директора Департаменту економіки і міжнародних відносин облдержадміністрації – начальник управління аналітики, прогнозування та зведення інформації 

 1. Про внесення змін до комплексної Програми соціального захисту населення Харківської області на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 17 грудня 2015 року № 15-VII (зі змінами), затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для підтримки діяльності громадських об'єднань інвалідів, ветеранів та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та затвердження розподілу коштів на фінансову підтримку громадських об'єднань інвалідів, ветеранів та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2017 рік.

Доповідає: Шпарага Юрій Іванович – директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації 

 1. Про надання дозволів на списання майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області.
 2. Про внесення змін до додатку 1 «Перелік суб’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області» та додатку 2 «Перелік орендованих цілісних майнових комплексів та структурних підрозділів, майно яких знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області» до  рішення обласної ради від 03 квітня 2007 року № 219-V (зі змінами).
 3. Про спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області та внесення змін до додатків до деяких рішень обласної ради.
 4. Про передачу в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та про внесення змін до додатків до деяких рішень обласної ради щодо передачі в оренду об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.
 5. Про укладання контракту з Шаповалом Олексієм Степановичем, директором КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ РЖАВЕЦЬКОГО ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНОГО ІНТЕРНАТУ.
 6.  Про укладання контракту з Макеєвою Людмилою Анатоліївною, директором КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ ЗМІЇВСЬКОГО ГЕРІАТРИЧНОГО  ПАНСІОНАТУ.
 7.  Про укладання контракту із Шрамом Ігорем Вікторовичем, директором КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ ВОВЧАНСЬКОГО ГЕРІАТРИЧНОГО ПАНСІОНАТУ.
 8.  Про укладання контракту з Мельником Олександром Михайловичем, директором КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ ХОРОШЕВСЬКОГО  ГЕРІАТРИЧНОГО ПАНСІОНАТУ.
 9.  Про укладання контракту з Коник Ольгою Олександрівною, директором КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ МАЛИЖЕНСЬКОГО ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНОГО  ІНТЕРНАТУ.
 10.  Про укладання контракту із Сабадою Володимиром Петровичем, директором КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ КУП’ЯНСЬКОГО  ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНОГО  ІНТЕРНАТУ.
 11. Про передачу матеріальних цінностей з балансу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР МЕДИЧНОЇ СТАТИСТИКИ» на баланс КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ».
 12. Про передачу матеріальних цінностей з балансу КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я «ХАРКІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ №1» на баланс КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ОБЛАСНОЇ ДИТЯЧОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ.

Доповідає: Потопальська Ірина Євгенівна – начальник відділу по роботі з керівниками суб’єктів спільної власності та майнових відносин управління з питань комунальної власності виконавчого апарату обласної ради

 17. Про звернення Харківської обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо безоплатного довічного забезпечення хворих на рідкісні (орфанні) захворювання лікарськими засобами та спеціальним дієтичним харчуванням.

Доповідає:  Гречаніна Олена Яківна – депутат обласної ради

 18. Про розгляд листа голови Харківської обласної організації «Союз Чорнобиль України» Вінника А.І. від 10.05.17 стосовно звернення Харківської обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо вирішення соціальних питань учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Інформує: Святаш Володимир Миколайович – голова постійної комісії

 19. Про звернення Харківської обласної ради до Прем’єр-міністра України, голови Верховної Ради України, народних депутатів України щодо збільшення оплати праці у сфері охорони здоров’я, збільшення медичної субвенції державного бюджету на 2017 рік.

Доповідає: Мілютіна Вікторія Василівна – депутат обласної ради

 20. Про звернення депутатів Харківської обласної ради до Голови Верховної Ради України стосовно сприяння невідкладному розгляду проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів, направлених на зменшення споживання енергетичних напоїв (реєстраційний № 2470 від 24.03.2015).

Доповідає: Кисіль Віктор Васильович – депутат обласної ради

 21. Про розгляд клопотань на нагородження відзнаками Харківської обласної ради.

Інформує: Святаш Володимир Миколайович – голова постійної комісії

 22.Різне.

22.1.             Про організацію проведення у лютому 2018 року міжнародного конгресу, присвяченого Міжнародному дню рідкісних (орфанних) захворювань.

Доповідає:  Гречаніна Олена Яківна – депутат обласної ради

Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Громада очима дітей
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я