Новини конкурсу

На презентації трьох мініпроєктів-переможців обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» на Шевченківщині побувала керівниця управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків Харківської обласної ради Олена Кулик.
Під час робочої поїздки перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко провів особистий прийом громадян та ознайомився з результатами реалізації мініпроєктів конкурсу «Разом в майбутнє».
На Борівщині громади втілюють у життя мініпроєкти, які визначені у поточному році переможцями в обласному конкурсі «Разом в майбутнє». У Першотравневій й Піско-Радьківській загальноосвітніх школах Сертифікати, що засвідчують виконання проєктів, вручив перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко.
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов сьогодні у Краснограді відвідав Військово-спортивний клуб «Пересвіт» й Veteran Hub, що розташований у будівлі Земської управи. На цих локаціях презентовано мініпроєкти, які у 2020 році стали переможцями обласного конкурсу «Разом в майбутнє».
У Зміївському районі завершилась реалізація мініпроєкту «Спорт у будь-який час та без обмежень з майданчиком STREET WORKOUT» – переможця обласного конкурсу мініпроєктів «Разом в майбутнє». Урочисте відкриття відбулося 4 вересня центральному парку смт Слобожанське Зміївського району Харківської області.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко під час робочої поїздки по області відвідав селище Буди Харківського району, де привітав громаду з успішним впровадженням мініпроєкту «Співпраця громад – майбутній розвиток об’єднаної територіальної громади».
Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов побував сьогодні у Чугуєві, де презентовані мініпроєкти «Бібліоняня», «Рух дитини-щастя для родини», «Англійська для всіх». Починаючи з 2012 року, завдяки обласному конкурсу розвитку «Разом у майбутнє», 71 ініціатива чугуївської громади втілилась у життя успішними справами.
Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко ознайомився з результатами реалізації мініпроєктів конкурсу «Разом в майбутнє» у Золочівській громаді, а також взяв участь в урочистостях до Дня знань.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я