Новини конкурсу

Розпочато прийом конкурсних заявок на обласний конкурс проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє». Для більш якісної підготовки проєктних заявок Харківська обласна рада організувала низку навчальних онлайн-семінарів.
Реєстрація заявок здійснюватиметься на сайті Харківської обласної ради з 25 січня до 24:00 годин 25 лютого 2021 року за посиланням.
Печеніжчина презентувала останні три успішно реалізовані мініпроєкти обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Сертифікати, що засвідчують виконання усіх робіт, ініціативній громаді вручили Печенізький селищний голова Олександр Гусаров та заступниця начальника управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Харківського обласної ради Олена Мороз.
На Куп’янщині ініціативна громада селища Ківшарівка презентувала два реалізовані мініпроєкти обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
Капитолівський ліцей Оскільської сільської ради Ізюмського району презентував успішно реалізований мініпроєкт обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Сертифікат, що засвідчує виконання усіх робіт, ініціативній групі вручили депутати обласної ради Людмила Немикіна та Вісхан Ісламов.
Щороку Близнюківщина бере участь в обласному конкурсі розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», що був запроваджений у 2009 році за ініціативи голови Харківської обласної ради Сергія Чернова. Цьогоріч п’ять мініпроєктів громади отримали перемогу на загальну суму майже 2 млн грн.
У смт Ківшарівка втілено у життя ініціативу ОСББ «Оберіг» – мініпроєкт «Влаштування свого містечка – турбота про те, що нам не байдуже» – переможець обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
Сертифікати обласної ради, що засвідчують завершення усіх робіт із впровадження ініціатив обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», вручила голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету Людмила Немикіна.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я