Новини конкурсу

В рамках святкових урочистостей з нагоди відзначення днів визволення міста Валки та інших населених пунктів району на Валківщині вже презентовано шість успішно впроваджених міні-проектів.
Конкурс «Разом в майбутнє» дозволяє з більшою ефективністю залучати для вирішення нагальних проблем громад кошти обласного бюджету. У цьому році 16 міні-проектів з 400 проектів-переможців належать ініціативним групам населених пунктів Зміївщини.
Відповідно до міні-проекту, виконаного в рамках проведення обласного конкурсу «Разом в майбутнє», у Височинівській філії Зміївського ліцею № 1 імені З.К. Слюсаренка було замінено вхідні двері та 39 дерев’яних віконних блоків на енергозберігаючі металопластикові на загальну суму 190 тис.грн
У Зміївському районі 11 вересня 2017 року відбулося урочисте відкриття міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє»
12 вересня, в Мереф’янській міській об’єднаній територіальній громаді урочисте відкриття міні-проектів, які були реалізовані в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»
Голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету, депутат облради та співзасновник конкурсу Людмила Немикіна взяла участь в урочистому відкритті двох реалізованих міні-проектів.
Сьогодні у Слобожанскій ЗОШ І-ІІІ ст. Харківського району, відбулося урочисте відкриття міні-проекту під назвою «Вікно в майбутнє!» в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад « Разом в майбутнє».
Подарунком на Перше вересня мешканцям Зміївщини стала презентація реалізації проекту в рамках обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». У заході взяли участь депутат Харківської обласної ради Валерія Мураєва, голова Зміївської районної ради Тетяна Тимофєєва, представники депутатського корпусу, вчителі, діти та їхні батьки.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів