Новини конкурсу

22 листопада в Ізюмі відбулося урочисте відкриття реалізованих міні-проектів у закладах освіти в рамках обласного конкурсу міні-проектів територіальних громад «Разом в майбутнє».
У заходах взяли участь депутат Харківської обласної ради Микита Шенцев, голова Чугуївської районної ради Антон Бабієць, селищний голова Чкаловскої селищної ради Віктор Соловйов.
21 листопада 2017 року в Великобурлуцькому районі відбулися урочистості з нагоди презентації трьох міні-проектів, реалізованих в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє».
17 листопада на Дергачівщині продовжилася естафета урочистих відкриттів міні-проектів, що стали переможцями обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» в 2017 році.
Урочисте відкриття чергових двох проектів - «Наша бібліотека тепла та світла» й «Збережемо тепло» - відбулося за участі голови районної ради Лариси Ярової, депутата Харківської обласної ради Олександра Гусарова, Печенізького селищного голови Юрія Мариненка, а також представників громади села П’ятницьке та селища Печеніги.
У Куп'янському районі презентовано три реалізованих міні-проекти обласного конкурсу територіальних громад "Разом в майбутнє".
У Барвінківському районі відбулось урочисте відкриття 21 міні-проекту – переможця обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
Цьогоріч обласною конкурсною комісією було визнано переможцями 15 міні-проектів від Кегичівського району, з них 7 урочисто відкрили десятого листопада.
Президент України
Верховна рада України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
Стратегія розвитку Харківської області на 2015-2017 роки
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Конкурс Масельського
Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП