Новини конкурсу

Перший заступник голови Харківської обласної ради Віктор Коваленко привітав ініціативну громаду села Івашки, що на Золочівщині з успішним впровадженням мініпроєкту обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» та вручив відповідний сертифікат.
В листопаді 2020 року на території Оскільської громади були успішно завершені та презентовані соціально важливі проєкти. Сертифікати обласної ради, що засвідчують завершення усіх робіт із впровадження ініціатив, вручили голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету Людмила Немикіна та начальниця управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату облради Олена Кулик.
Голова постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету Людмила Немикіна та начальниця управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату облради Олена Кулик побували на презентації мініпроєктів – переможців конкурсу «Разом в майбутнє» від Ізюмської громади та вручили Сертифікати про успішне втілення локальних проєктів у життя.
Громадська організація «Лозівське районне товариство інвалідів» презентувала мініпроєкт «Де хліб-сіль-каша, там здоров’я наше» обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Свіжа випічка, корисні хлібобулочні вироби з продуктів високої якості тепер будуть виготовлятися на території КНП «Лозівське територіальне медичне об’єднання».
У Роганському аграрному ліцеї, в якому навчається 450 дітей та працює 40 педагогів, тепер є комфортна зона відпочинку та дозвілля. Завдяки перемозі мініпроєкту «Простір, що єднає», ініціатором якого виступила Громадська організація «Ресурсний центр розвитку «Громада», в обласному конкурсі «Разом в майбутнє», вдалося залучити кошти у сумі 260 тис грн для організації комфортного приміщення для школярів.
Територіальні громади Куп’янщини беруть активну участь в обласному конкурсі розвиткових проєктів «Разом в майбутнє». Презентовані ще два мініпроєкти, спрямовані на облаштування інфраструктури міста та населених пунктів.
Депутат Харківської обласної ради Тетяна Деменко та заступниця начальника управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату Харківської обласної ради Олена Мороз побували на презентації мініпроєктів – переможців обласного конкурсу «Разом в майбутнє», які реалізовані на Дергачівщині.
Сертифікати, що засвідчують успішну реалізацію мініпроєктів обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» вручила депутат Харківської обласної ради Людмила Гасан.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я