Новини конкурсу

Відбулася робоча нарада по обговоренню питань щодо внесення змін до обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє». Нараду було скликано за дорученням голови Харківської обласної ради Тетяни Єгорової-Луценко, яке вона дала під час регіонального Форуму старост в грудні минулого року
У відкритті проєкту взяли участь депутати обласної ради Сергій Гладкоскок, Геннадій Лазарев.
Сертифікат про успішну реалізацію проєкту переможцям конкурсу вручив депутат обласної ради Сергій Чернов.
Це стало можливим завдяки участі Ізюмської громади в обласному конкурсі «Разом в Майбутнє». Проєкт «Відео студія «Нове покоління для виробництва відеоконтенту місцевого та регіонального значення» став одним з переможців. З його успішною реалізацією громаду привітали заступник голови Харківської обласної ради Богдан Мальований та депутатка обласної ради Людмила Немикіна.
Проєкт Нововдолазької громади Капітальний ремонт спортивного майданчика зі штучним покриттям на території Комунального закладу «Нововодолазька санаторна школа» став цьогорічним переможцем обласного конкурсу «Разом в майбутнє». Сертифікат про його впровадження сьогодні вручила голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко.
Урочисте відкриття проєкту «Впевнені кроки у майбутнє», завдяки якому комунальна установа «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Жемчужинки» розширив свою діяльність, відбулось 10 грудня.
Реалізація проєкту стала можлива завдяки партнерству Харківської обласної ради, Вовчанської міської, Старосалтівської селищної та комунальних підприємств в рамках обласного конкурса «Разом в майбутнє».
В 2021 році одним з переможців обласного конкурсу проєктів місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє» став проєкт «Одяг сцени «Чорний кабінет» . Урочисте відкриття проєкту відбулось 9 грудня.
Верховна рада України
Президент України
Урядовий портал
Харківська обласна державна адміністрація
Харківська міська рада
Національне агентство з питань запобігання корупції
Українська асоціація районних та обласних рад
Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області
Рада почесних громадян Харківської області
СБУ
Запобігання та виявлення корупції
Безпека та довіра
Конкурс Масельського
Дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко»
Харківський регіональний фонд підтримки підприємництва
Громада очима дітей
Ефективна первинна медицина в громаді
Гранти
Харківський центр туризму
Слобідський край
Ресурсний центр сталого місцевого розвитку
РЕГІОНЕТ
Харківський регіональний інститут державного управління
Форум Фактор
Угода мерів
КП
КП
Харківський обласний центр здоров'я